حوادث و رویداد

تاکید بر مشخص شدن سهم دستگاه‌ها در وقوع سرقت/ ارتباط روشنایی و سرقت در معابر

تاکید بر مشخص شدن سهم دستگاه‌ها در وقوع سرقت/ ارتباط روشنایی و سرقت در معابر

سخنگوی ناجا تأکید کرد که باید نقش همه دستگاه ها در سرقت مشخص و اعلام شود.

در مصاحبه ای با دنیای 77 ، سردار مهدی حاجیان ، وی در مورد ادامه اردوگاه های مبارزه با دزدی دریایی گفت: اردوگاه های سرقت در استان ها توسط فرماندار و دبیر فرماندهی انتظامی استان هدایت می شوند. دستگاه ها و نهادهای دیگری نیز در این اردوگاه وجود دارد ، زیرا در واقع دلایل و دلایل زیادی برای سرقت وجود دارد. فقط پلیس نیست.

وی ادامه داد: “به عنوان مثال ، اگر چراغ خیابان کم یا خاموش باشد ، سرقت باید افزایش یابد.” “ما همچنین به عنوان پلیس اعتراض می کنیم ، اما فقط در این ماجرا دخیل نیستیم. در این مثال ، اداره برق نیز درگیر است. می تواند کار کند.

حاجیان عملیات اردوگاه ضد سرقت را مثبت و موثر توصیف کرد و گفت: بسیاری از سازمان ها در این سرقت سهیم هستند و باید سهم آنها مشخص و اعلام شود. قبلاً اردوگاه به این شکل نبود و تنها س questionال در مورد سرقت از پلیس بود. اما اکنون این تغییر کرده است و به عنوان مثال در مورد سرقت ، ممکن است از شهردار س askedال شود که چرا در پارک خاصی روشنایی وجود ندارد؟

سخنگوی ناجا با تأکید بر اینکه بسیاری از سازمان ها در این سرقت دست داشتند ، گفت: محیط درگیر است. نورپردازی اطراف و محیط خلوت وظیفه پلیس است؟ آیا مشکل اقتصادی کار پلیس است؟ بنابراین ما باید بپذیریم که بخشی از سازمان های مختلف از جمله پلیس وجود دارد ، اما سازمان های دیگری نیز هستند که باید اقدام کنند.

وی گفت: هدف ما در اردوگاه ضد سرقت هدایت روند کار به گونه ای است که قدردانی از وسایل به سرقت رفته مشخص شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا