عمومی

بیش از این مردم را آزار ندهید

بیش از این مردم را آزار ندهید

بیایید راه خود و فارغ از هرگونه جعل و تحلیل ساختگی را طی کرده و به حقیقت ایمان داشته باشیم تا بتوانیم نور جاویدان شعار حسینی را در رفتار ، کردار و اعتقادات افراد حق طلب ببینیم.

این روزها متنی به نقل از خبرگزاری حوزه در فضای مجازی دست به دست می شود که باید مستند باشد. این خبر از شخصی رسیده است که عنوان رئیس مرکز تحقیقات و مطالعات استراتژیک مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) را دریافت کرده است !! به نقل از این سخنان: “فراموش نکنیم که حضرت علی اصغر نمادی از مقاومت و وحدت اسلامی است و بر این اساس این مجمع با یک برنامه جهانی راه اندازی شد.” اینجا

می بینیم که بازی با کلمات با وضعیت ناب کودک و ترازبندی آیات مدرن ، موضوعات مقدس را نیز به عنوان شهدای کربلا به بازی در می آورد.
باید به چنین افرادی یادآوری کرد که با کلمات بازی کنند ، اما در حالت بازی اجازه دهید جمع شما بدون رفتن به خاندان پیامبر ، بازی واقعی را انجام دهد و درک این شخصیت های مقدس اسلامی دیروز را خلل نکنید.

در طول این اخبار و طول اختصاصی گوینده آن ، باید بپرسید که نماد مقاومت و وحدت اسلامی را از کجا از زندگی این کودک شهید گرفته اید و آیا می خواهید این مجلس قانونگذاری را در سراسر جهان طراحی کنید؟ ؟ و هزینه ها و بودجه های سرسام آور را برای مردم فقیر کشورمان تحمیل کنید.
در واقع چه کسی زادگاه این نوع حرکت و تمایلات ناسالم است و می خواهید با این نوع آرایش کجا بروید؟

چهل سال پیش ، به بهانه ولادت نور حضرت محمد بن عبدالله (ع) ، هفته را برای نزدیک شدن شیعه و سنی به نام itya kya نامگذاری کردید. همایش سالانه وحدت برای این وحدت با صرف میلیاردها تومان در بودجه چه نتیجه ای داشته است؟
امروز ، اختلافات و درگیری های باورنکردنی در میان علاقه مندان و عناصر انقلاب اسلامی در بالاترین و عمومی ترین سطح جامعه گسترش یافته است و شک و تردیدهای اصلی ، پایه های انقلاب را که هزاران شهید ، جانباز ، اسیر و … بودند ، از ریشه کند. . آقایان ، انشالله ، آنها باید یک اجتماع کلاس جهانی برای مقاومت و وحدت اسلامی را بخواهند که در جستجوی هیچ عطر و بویی پیدا نشود!

بگذارید علی اصغر و دیگر شخصیت های مقدس در میان مردم علی اصغر را با همان ایده و علاقه ای که از گذشته های دور شکل بلورهای بین انسان و روح گرفته است نگه دارند.
اگر به دنبال نمادهای مقاومت و وحدت اسلامی هستید و می خواهید این نمادها را در سراسر جهان طراحی و گسترش دهید ، به اطراف خاندان پیامبر نروید و از نمادهای ایجاد شده در این سی و دو سال استفاده نکنید.

* حقوقدانان و محققان

دکمه بازگشت به بالا