ورزش

بیرانوند بلژیک را ترک می‌کند

بیرانوند بلژیک را ترک می‌کند

به گزارش خبرگزاری دنیای 77؛ دروازه بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران در هفته های اخیر با شرایط آنتروپ بلژیکی وضعیت خیلی خوبی روبرو نشده و اکنون در آستانه پایان قرارداد با این تیم است.

علیرضا بیرانبند که تقریباً یک سال در آنتورپ بلژیک در اروپا بازی می کند ، از وضعیت این روزهای این باشگاه راضی نیست و به همین دلیل تمایل به ترک تیم دارد. او برای نیمکت های اخیرش و البته تیم باشگاهی اش قبل از جام جهانی باید در ترکیب اصلی قرار بگیرد و قراردادش با آنتورپ به دنبال بازیابی است و به نظر می رسد به زودی این بازی را انجام دهد.

در همین زمینه ، طی چند روز گذشته ، برخی از رسانه های بلژیکی به موضوع جدایی بیران باند از آنتورپ پرداخته و آن را جدی گرفته اند. با نگاهی به شرایط اخیر ، به نظر می رسد کار دروازه بان شماره یک تیم ملی بلژیک به پایان رسیده و او به تیمی می پیوندد تا بتواند فرصت های بازی بیشتری داشته باشد.

بیرانوند اکنون از چندین تیم اروپایی پیشنهاداتی دریافت کرده است و گفته می شود جدی ترین این پیشنهادات در لیگ پرتغال است. بنابراین ، وی ابراز تمایل کرد فردا بلژیک را به مقصد پرتغال ترک کند تا با یک یا دو تیم پرتغالی از او بخواهد گفتگو کند. دروازه بان شماره یک تیم ملی که هدف نهایی اش حضور در ترکیب ثابت ایران برای جام جهانی قطر است ، خود را برای روزهای سخت این مسابقات حساس آماده می کند.

در مقایسه با سال اول حضور خود در قاره سبز ، او مطمئناً الهام زیادی برای گذراندن یک روز بهتر در اروپا دارد و بدون شک برای آینده برنامه ریزی های خاصی انجام داده است. .

حال به نظر می رسد طی روزهای آینده شاهد معرفی تیم جدید علیرضا بیرانوند در اروپا خواهیم بود و باید دید در پایان او کدام پیراهن را به تن می کند.

251256

دکمه بازگشت به بالا