حوادث و رویداد

بسیج امکانات برای پشتیبانی از ۳۰هزار نیروی پلیس در ماموریت اربعین

فراضا فرمانده قرارگاه اربعین فراضا در این مأموریت گفت: فراضه رگ حیاتی سازمان آماد و پشتیبانی در طول ماموریت های میدانی و عملیاتی محسوب می شود و تحرک، سوخت، تجهیزات، امکانات لجستیکی، بیولوژیکی و الزامات ماموریتی، موفقیت میدانی و انجام ماموریت را پیش بینی می کند.

به گزارش دنیای 77 سردار محمد شرفی حسینی (علیه السلام) به مناسبت اعزام معاون و تیم پشتیبانی فراضا به مأموریت اربعین با اشاره به نقش نیروی انتظامی در مأموریت اربعین گفت: بر اساس برنامه ریزی سردار سرلشکر «حسین اشتری» نیروی انتظامی 30 هزار و منابی اربعین. حسین(ع) برای ماموریت های حساس، کار و آماده بودن و البته تجهیز و پشتیبانی لجستیکی نیروها در عملیات بسیار مهم و در اولویت است.

با 15 کمیته ویژه و 6 کمیته فرعی در شهر فرج مستقر است.

وی با اشاره به فعالیت 15 کمیته تخصصی و 6 کمیته فرعی (کمیته های استانی) در قرارگاه مرکزی اربعین حسینی(ع) فراضه گفت: مهمترین و موثرترین کمیته در اربعین فراضه کمیته آماده سازی و پشتیبانی است. فراگر. در مأموریت های صحرایی و عملیاتی، آمادگی و پشتیبانی علوفه برای حیات و بقای سازمان در نظر گرفته می شود و به معنای تحرک، سوخت، تجهیزات، امکانات لجستیکی، پیش بینی بیولوژیکی و الزامات ماموریت، موفقیت میدانی و مأموریتی نیست.

نقش موثر معاون آماد و پشتیبانی فراز در صحنه ماموریت

جانشین فرمانده قرارگاه فراضه شهرسازی با تاکید بر نقش موثر و مستقیم و حمایت از فراضا در صحنه ماموریت گفت: باید خود را برای لحظات سخت و موقعیت های ماموریتی آماده کنیم و غافلگیر نشویم و خوشبختانه با «دست گرفتن» معاون خود و فرزا. “نوآوری” رویکرد “روشن” و “پیشگیرانه” برای حمایت به وضوح مشهود است.

وی ادامه داد: آینده پژوهی، مطالعه و پژوهش، نوآوری و خلاقیت، آمار دقیق، ارزیابی ماموریت و نیازهای سازمانی، وضعیت جامعه و تهدیدات ماموریت در اقدامات معاونت ما و پشتیبانی فراضا به طور کامل دیده و مورد توجه قرار گرفته است. و این رویکرد قابل تقدیر است.

فرمانده قرارگاه اربعین فرزا با بیان اینکه حسینی(ع) را خدمتگزار زائران اربعین افتخار و شکوهی بی بدیل می دانیم، خاطرنشان کرد: همه امکانات را با نیت خالصانه جمع آوری کرده ایم. زائر اربعین حسینی (ع) انشاالله به برکت این ایام و عنایت خاص آقا اباعبدالله الحسین (ع) این خدمات مایه خیر و برکت در زندگی دنیوی و حافظ اخروی ما باشد.

شرفی یادآور شد: همکاران ما در زیرمجموعه آماده سازی و پشتیبانی فرازه کمک می کنند تا با اخلاص و اقدام، با حمایت به موقع، سریع و مناسب نیروی انتظامی و نیروی انتظامی، پیاده روی عظیم و معنوی اربعین حسینی (ع) به بهترین شکل ممکن اجرا شود. مسلما. این فعالیت برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان مهتا از این مجموعه است.

بررسی «عملیات» تأسیسات و تجهیزات قبل از مأموریت

معاون معاون هماهنگ کننده فراجار خاطرنشان کرد: استفاده حداکثری از امکانات و تجهیزات موجود برای پیشبرد رسالت معنوی اوربان یک اصل است و باید در قلعه ماموریت اوربان آمادگی کامل داشته باشیم. همچنین اصرار دارم که تمامی تجهیزات و امکانات را بررسی کنم. دیدگاه «عملکرد بهینه». زیرا این رویکرد از غافلگیری جلوگیری می کند.

نقش امکانات در افزایش اقتدار و اعتبار پلیس

تجهیزات ماموریتی کارآمد و از سوی دیگر امکانات پیشگیری و بازدارندگی تهدید، اقتدار و اعتبار پلیس را در نزد جامعه و مردم افزایش می دهد، وی گفت: چهره این روزهای جمهوری اسلامی است. استفاده از امکانات پلیس ایران که وابسته به تجهیزات و خدمات زوارآربین حسینی (ع) است، مطلوب است.

تاکید بر نگهداری تجهیزات و امکانات سازمانی در Urbain Mission

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده قرارگاه اربعین فراضا، در این ماموریت مهم و معنوی، نگهداری، مراقبت و نگهداری تجهیزات و امکانات و الزامات سازمانی از اهمیت و اولویت بالایی برخوردار است، گفت: معاونت آمادگی و پشتیبانی فرازا، دستگاه 5000 وسایل نقلیه، 2000 دستگاه موتور سیکلت، بیش از 100 اتوبوس و مینی بوس برای جابجایی و جابجایی نیروی انتظامی به سراسر مرزهای کشور، 17 آشپزخانه ثابت و سیار برای تهیه غذای نیروی انتظامی، امکانات حمل و نقل هوایی و پهپادی و … برای این مأموریت در نظر گرفته شده است. و ما قدردان این مقدار تلاش شبانه روزی هستیم. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا