ورزش

بر اساس نیاز بازیکن می‌گیریم/ نظارت خوب است اما چرا فقط پرسپولیس؟ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بر اساس نیاز بازیکن می‌گیریم/ نظارت خوب است اما چرا فقط پرسپولیس؟ - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، حمید مطهری درباره بازی پرسپولیس مقابل سرو در هفته اول لیگ برتر گفت: بعد از صعود به فینال ، اتفاقی افتاد که نمی خواهم به خاطر بیاورم ، در مورد بازی با سایپا باید بگویم که این اولین بازی ما در لیگ برتر بود.

سرمربی پرسپولیس گفت: حرکت توپ برای بازیکنان دشوار بود اما ما با این زمین ناهموار فوتبال خوبی را بازی کردیم اما از موقعیت های خوبی که داشتیم استفاده نکردیم. می توان گفت در این قسمت تمرکز ما کمی کمتر بود اما نباید از عملکرد خوب دروازه بان حریف چشم پوشی کنیم. به طور کلی ، بازی خوبی را شاهد بودیم و امیدوارم بازی بهتری از طریق بازی کسب کنیم.

وی با بیان اینکه عدم حضور عیسی سا آل الکثیر و جای خالی وی در فضای مجازی و برخی رسانه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفته و این موضوع برای تضعیف خط حمله پرسپولیس در نظر گرفته شده است گفت: “عیسی واقعا بازیکن ماهر است و اگر قادر نبود او را جذب می کرد. ” ما نمی کنیم شما دیده اید که در لیگ قهرمانان آسیا که در سطح بسیار بالایی قرار داشت ، این بازیکن توانایی خود را نشان داد ، اما اینکه او عیسی نیست و پرسپولیس مصدوم بود ، صحت ندارد. با این کلمه تیم را زدیم. مهدی عبدی زحمت زیادی برای تیم کشیده است؟

مطهری افزود: “ابی در لیگ قهرمانان آسیا یک گل به ثمر رساند ، اما هیچ بازیکنی به دلیل از دست دادن موقعیت خود در لیگ برتر قضاوت نمی شود. وحید امیری در خط حمله نیز عملکرد بسیار خوبی دارد اما ما باید در فینال لیگ قهرمانان آسیا بیشتر تقویت کنیم. من این انتقادها را قبول ندارم زیرا ما نمی خواهیم لیست را پر کنیم ، اما می خواهیم بازیکنی اضافه کنیم که با نام و اندازه پرسپولیس مطابقت داشته باشد. ما باید بازیکنان را بر اساس نیازهای خود بگیریم ، اما من به هواداران می گویم که به کادر فنی اعتماد کنند. ما نه تنها باید به دنبال مسابقه باشیم بلکه باید بازیکنانی را جذب کنیم که بتوانند در این شرایط به پرسپولیس کمک کنند.

وی در مورد تعطیلی لیگ برتر به دلیل اردوی تیم ملی و اینکه آیا شما با این تعطیلی موافق هستید یا خیر ، گفت: با این حال ، ما به اردوی تیم ملی و برنامه های آن احترام می گذاریم ، گرچه نظر شخصی من مخالف این تعطیلی است ، زیرا اگر لیگ برتر به موقع برگزار شود ، کیفیت بازیکنان بالا می رود و لیگ جذاب تری و تیم ملی بهتر خواهیم داشت.

مطهری با بیان اینکه پرسپولیس اگر لیگ برتر را با برد آغاز نکند و چقدر به این آمار اعتقاد داشته باشد قهرمان محیط رسانه نمی شود ، افزود: آمار گاهی به شما کمک می کند و گاهی به دردتان می خورد اما این آمار به شما آسیب می زند. آن متناسب با. هنگامی که آنلوتی در رئال مادرید کار می کرد ، با مدیریت همان آمار چالشی در مدیریت باشگاه داشت و در نهایت رئال را ترک کرد. من خیلی به این چیزها اعتقاد ندارم. چنین نوشته هایی صرفاً یک کار ژورنالیستی است که ممکن است مورد توجه آنها باشد.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره عملکرد داور مقابل سایپار نیز گفت: فکر می کنم داوران باید روانشناسی و نحوه برقراری گفتگوی بهتر با بازیکنان را بدانند.

او درباره بازی های پرسپولیس در لیگ برتر صحبت می کند و در نیم فصل ادامه می دهد: “لیگ همیشه سخت است ، به خصوص در نیم فصل دوم. در نیمه دوم حتی تیم هایی که سقوط می کنند با قهرمانان رقابت می کنند. ما باید استراتژی خوبی داشته باشیم برای ما مهم نیست که بیرون از خانه بازی کنیم یا بیرون ، اما بازی در ورزشگاه آزادی حال ما را بهتر می کند.

مطهری با بیان اینکه باشگاه پرسپولیس نظارت دارد گفت: اتفاقاً ما از این نظارت و شفافیت استقبال می کنیم. نظارت بسیار خوب است ، اما سوال من این است که چرا این نظارت فقط باید در باشگاه پرسپولیس انجام شود؟ چرا باید فقط سقف قرارداد در باشگاه پرسپولیس اعمال شود؟ فوتبال به یک حرفه تبدیل شده است و این حرفه ها دیگر قابل درک نیستند ، اما اگر قرار است بر آن نظارت شود باید در همه باشگاه ها باشد نه پرسپولیس.

دکمه بازگشت به بالا