عمومی

برگزاری ۵۰۰ عنوان برنامه ویژه ایام‌الله دهه فجر در قزوین – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

برگزاری ۵۰۰ عنوان برنامه ویژه ایام‌الله دهه فجر در قزوین - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار میهر ، سرهنگ حمزه برین ظهر امروز در یک نشست خبری در آستانه دهه مبارک فجر گفت: برخی از مردم س peopleال می کنند که آیا انقلاب بدون موفقیت زناشویی به مادیات دست یافته است؟ پاسخ ما این است که دستاوردهای انقلاب ما از جنبه های معنوی به مراتب بیشتر از جنبه های مادی است.

معاون اجرایی سپاه الامر (عجیب“در جهان ، فقط سه انقلاب از انقلاب اسلامی در روسیه ، فرانسه و ایران در سطح نهادی رخ داده است ، اما ماهیت انقلاب اسلامی متفاوت است.

وی گفت: دستاوردهای تسخیر ناپذیر باید دیده شود زیرا آنها نیروی محرک موفقیت های زناشویی هستند ، استقرار یک نظام دموکراتیک گامی بی نظیر است و معنویت و اخلاق ایران اسلامی را از سایر کشورها گسترش داده است.

برین گفت: “از بین بردن ماهیت طبقاتی دولت و مردم ، ایجاد برابری نسبی فرصت برای خدمت سربازی در سراسر کشور ، آزادی بیان با دید گسترده تر ، قطع نفوذ خارجی و قدرت داخلی ، حمایت از حقوق اقلیت ها و گروه های قومی در منطقه و احیای هویت شیعه. “و جهانی که این دستاوردها به انسان سازی زندگی مردم کمک کرده و منجر به توسعه اعتماد به نفس و شکوفایی ملی می شود. اگر امروز در علوم مختلف جایگاهی داریم ، همه چیز برای موفقیت معنوی انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است.

این مقام مسئول گفت: امروز اگر مسئولی به دلیل عدم درک صحیح از بینش و ایدئولوژی انقلاب اسلامی درک درستی نداشته باشد و به بیراهه برود ، اشتباه وی یک اشتباه شخصی است که نباید مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: “امروز ما در دنیا حرفی برای گفتن داریم و انقلاب مایه افتخار و افتخار است. انقلاب جداگانه.

برین می گوید: “امسال 500 برنامه و 3000 فعالیت به مناسبت دهه فجر با رعایت پروتکل بهداشت برگزار می شود.”

برین شعار امسال را یک انقلاب اسلامی نوظهور و قدرتمند اسلامی عنوان کرد و گفت: امسال 500 برنامه و 3000 فعالیت به مناسبت دهه فجر مطابق با پروتکل بهداشت برگزار می شود. زنگ انقلاب جشن ورود امام خمینی (ره) به کشور ، رژه موتوری ، زیارت مزار شهدا ، دیدار با ائمه جمعه است ، پیروزی انقلاب با ولادت حضرت فاطمه (س)S)، موتور و دوچرخه ، روشنایی ، حرکت روشنایی ، تداوم حرکت پشتیبانی مسلمان برنامه ویژه دهه فجر با تمرکز بر کمک هزینه جهیزیه ، فضای شهری ، مشاوره حقوقی و Vivih.

دکمه بازگشت به بالا