عمومی

برنامه ویژه دشمن برای خانواده‌های ایرانی/ نسل در تهدید است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

برنامه ویژه دشمن برای خانواده‌های ایرانی/ نسل در تهدید است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام یاسر ساداتی دوشنبه شب در مراسم عزاداری در دانشگاه پیام نور شهر بزنرد اظهار داشت: خانواده یکی از اساسی ترین و مهمترین نهادهای جامعه است ، بنابراین برخی از سازمان های بین المللی این موضوع را رها کرده و در تلاش هستند تغییر فرهنگ اسلامی. “

این استاد سمینار ایجاد برخی اصطلاحات را یکی دیگر از ابزارهای سازمان بین المللی برای کنترل جامعه می داند و می گوید: آنها می گویند گرسنگی باید از جهان ناپدید شود و این گونه است که کنترل جمعیت نامیده می شود.

وی افزود: با این تفکر ، آنها اکنون خطری جدی برای جامعه ایجاد می کنند.

حجت الاسلام ساداتی می گوید: با گسترش خانواده تک فرزندی ، در آینده واژه هایی مانند عموها و عمه ها وجود نخواهد داشت که آرامش را بر هم می زند.

وی گفت: با این روند ، جمعیت ایران در چند دهه آینده به زیر 50 میلیون نفر می رسد و اکثر آنها سالمند هستند و این جمعیت پیر و ناکارآمد هستند. زیان آور برای کشور خواهد بود.

او به ساخت محصولات ادامه داد تراریخته وی خاطرنشان کرد که با تغییر ژنتیک ، آنها اقلام تولیدی بیشتری را ایجاد می کنند ، اما این باعث تخریب جامعه نیز می شود.

حجت الاسلام ساداتی تأکید می کند: امروز جنگ بیولوژیکی در جریان است و دشمنان سرمایه گذاری زیادی روی آن کرده اند ؛ برخی افراد در چه شرایطی اطلاعات ژنتیکی را به دشمنان خود می دهند؟

این محقق حوزوی افزود: شهادت و تغییر فرهنگ از دیگر موضوعاتی است که سازمان های بین المللی به دنبال آن هستند و ما می توانیم نمونه آن را مستقیماً در سند 2030 مشاهده کنیم.

وی افزود: دشمن قبلاً از بیرون حمله می کرد اما اکنون وارد برنامه درسی دانش آموزان ما نیز شده است.

حجت الاسلام ساداتی در پایان گفت: در مقابل این موارد قدرت شیعه شکل می گیرد ، بنابراین باید جبهه حق و باطل را تشخیص دهیم.

دکمه بازگشت به بالا