حوادث و رویداد

برنامه اشتغال برای 1000 متخصص داوطلب در ماه قرمز را بپذیرید

رئیس اتحادیه هلال احمر از تصویب طرح استخدام هزار مبلغ نجات ویژه در شورای هلال احمر خبر داد و در مرحله نخست برای استخدام نیروی عملیاتی مورد نیاز برای پایگاه این جمعیت قرار گرفت.

به گزارش دنیای 77 ، کریم همتی اظهار داشت: در حال حاضر 1241 نیرو عملیاتی در این جمعیت موقعیت سازمانی پایه ای دارند اما این جمعیت برای تشکیل کارکنان پایگاه خود به 4100 نیرو دیگر نیاز دارد.

وی افزود: تأمین و ساماندهی منابع انسانی و خدمت به نیروهای داوطلب ماه ماه سرخ در پایگاه های نجات و صرفه جویی در انگیزه ها ، امکانات و تجهیزات شخصی و مأمورین تا منابع انسانی پایدار و متعهد و تخصصی باشد. ارائه خدمات؛ تهیه طبق برنامه سازمان برای به دست آوردن قدرت لازم و در چند مرحله انجام خواهد شد.

رئیس اتحادیه هلال احمر اظهار داشت: در مرحله اول ، 1000 داوطلب تخصصی نجات پس از اقدامات اداری و تأیید سازمان مدیریت و اشتغال کشور ، از این جمعیت جذب می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ماه سرخ ، همتی گفت: “یکی از شرایط استخدام استفاده از امدادگران با بیش از 3 سال سابقه کار است که دوره های تخصصی مربوط را گذرانده و دارای گواهینامه رانندگی سطح 2 هستند.” تعهد اسناد رسمی برای ادامه حضور این نیروها در این پایگاه ها دریافت می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا