حوادث و رویداد

برنامه‌ای برای یک‌طرفه‌ کردن جاده‌ها نداریم / مسافران، بازگشت را به تعویق نیندازند

برنامه‌ای برای یک‌طرفه‌ کردن جاده‌ها نداریم / مسافران، بازگشت را به تعویق نیندازند

معاون رئیس پلیس راه ناجا با اشاره به اینکه مهلت 722 ساعته برای خروج وسایل نقلیه غیربومی از تهران و کرج به پایان رسیده است ، تأکید کرد که آنها در روزهای آخر نوروز برنامه ای برای یک طرفه سازی جاده ها ندارند. تعطیلات

به گزارش دنیای 77 ، سردار تیمور حسینی وی در این زمینه گفت: با تبدیل شدن تهران و کرج به شهرهای نارنجی ، از امروز موضوع کنترل ورود و خروج در مرزهای این دو استان اجرا می شود.

وی ادامه داد: همانطور که قبلاً گفتیم ، ترافیک بین تهران و کرج و همچنین شهرهای اقماری اطراف به دلیل شرایط خاص آنها بدون وقفه است.

معاون رئیس پلیس راه ناجا گفت: “ما به افرادی که تهران یا البرز را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کردند 722 ساعت فرصت دادیم که امروز به پایان می رسد ، این بدان معناست که از فردا ترافیک داخلی و خارجی کنترل می شود. این کنترل از طریق دوربین های سطح خیابان در مجتمع های پلیس راهنمایی و رانندگی در هر دو استان تهران و البرز و از طریق همکاران ما انجام می شود.

سردار حسینی با بیان اینکه امیدوارم هموطنان به هر دلیلی برای برنامه ریزی برای بازگشت خود سفر کرده باشند ، گفت: “با توجه به پایان تعطیلات ، برنامه ریزی باید به گونه ای انجام شود که آنها چهارشنبه و پنجشنبه بازگردند. باید کامل شود و حداقل جمعه برگردد. این توصیه دو دلیل عمده دارد. اولین دلیل این است ما برنامه ای نداریم که یک طرفه برویم ، برخی به امید یک طرفه شدن بازگشت خود را به تأخیر می اندازند. اگرچه ما برنامه ای برای محور یک طرفه نداریم.

وی افزود: نکته دوم این است که به تعویق انداختن بازگشت در آخرین لحظه منجر به خستگی و عدم تمرکز و افزایش خطر تصادفات می شود.

تیمور حسینی رسمی در مورد حمل و نقل عمومی ، به ویژه نظارت بر ترافیک اتوبوس گفت: “این به هیچ وجه محدودیتی برای حمل و نقل ناوگان دولتی یا مسافران نیست. اتوبوس ها ، مینی بوس ها ، اتومبیل های اجاره ای ، وانت ، کامیون و تراکتور به هیچ وجه مشمول این محدودیت ها نیستند. این سازمان همچنین متولی مواردی مانند مسافرت است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا