ورزش

بررسی پنالتی‌های طارمی و تداوم حضور در ترکیب اصلی پورتو – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ماهر ، مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو در آخرین دیدار این تیم برابر است. بنفیکا ترکیب اصلی این بود. این دیدار مهم فینال سوپرجام پرتغال بود و پورتو با دو گل پیروز شد تا جام برتر را با پورتو به ترتی بدهد. در نیمه اول پنالتی پنالتی به مهاجم ایرانی تعلق گرفت.

در شماره امروز مجله “رکورد” از مهدی طارمی و موسی مارگا در ترکیب اصلی پورتو نام برده می شود و از این دو بازیکن به عنوان یک زوج خطرناک در فوتبال پرتغال یاد می شود و می گوید بازی تاری مقابل پورتو خطری است که مربی بنفیکا را متعجب می کند. به دنبال آن ، و این خطر موفقیت آمیز بود.

این مجله همچنین نام تاری را در صفحه اول خود آورده است ، با عنوان: “پورتو با بیش از 5000 کیلومتر سفر آماده می شود برای یک هفته شلوغ – همکاری بین طارمی و ماراگا ادامه دارد.”

اوزگو همچنین گزارشی از توانایی مهدی طارمی در اعمال جریمه ها منتشر کرد. تیتر روزنامه می نویسد: “ترمی: از روی هدف و از حمایت ، پدیده ای نادر که خود را نشان می دهد”.

بررسی پنالتی‌های طارمی و تداوم حضور در ترکیب اصلی پورتو - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

“تأثیر یک مهاجم فقط با گل و پاس گل اندازه گیری نمی شود و در مورد مهدی طارمی یک اتفاق نادر و غافلگیرکننده در یک مسابقه سوپرجام مشخص شد: یک پنالتی. بازیکن ایرانی از زمان آمدن به پرتغال در فصل 2019-2020 12 پنالتی گرفته است. “نه بار برای خیابان ریو و سه بار برای پورتو.”

این مجله به مهارت های دیگر تاری از جمله بازی بدنی و لمس توپ او با پیراهن پورتو اشاره می کند.

دکمه بازگشت به بالا