حوادث و رویداد

برخورد با انسداد و شخصی سازی معابر/ توصیه پلیس برای استفاده از نگهبان محله

برخورد با انسداد و شخصی سازی معابر/ توصیه پلیس برای استفاده از نگهبان محله

رئیس پلیس مقاومت تهران بزرگ با افرادی که سعی در شخصی سازی و مسدود کردن کوچه ها و معابر داشتند صحبت کرد.

به گزارش دنیای 77 ، علی رغم یک کنفرانس مطبوعاتی که توسط سرهنگ جلیل برای توضیح دقیق برنامه های امنیتی و صلح طلبانه در واکنش به اقدامات کارگران همسایه ترتیب داده شد ، وی گفت: این یک مدل موفق است که تأثیر زیادی در عدالت داشته است. اکنون ، این طرح به عنوان یک نگهبان محله در دسترس است و شهروندان می توانند با مراجعه به مراکز و دفاتر برج مراقبت نزدیک ، درخواست فعالیت تماشای محله در لاین یا اطراف آن را بدهند.

وی گفت: “در برخی از این موارد مشاهده شده است كه شهروندان از افراد غریبه برای محافظت از محیط اطراف خود استفاده می كنند.” واسطه های مراکز اجرای قانون برای استفاده از آنها معرفی شدند. زیرا این بحث در بحث امنیت بسیار مثر است.

وی به مراکز اداری ، تجاری و غیره توصیه کرد که مراجعه کنندگان بالایی وجود دارد که اقدامات کافی را برای اطمینان از امنیت مشتریان در مجاورت مراکز خود انجام دهند.

رئیس پلیس مقاومت تهران بزرگ در پاسخ به س ISال دنیای 77 درباره مسدود شدن ساکنان در برخی کوچه ها و عدم ورود افراد دیگر به کوچه گفت: هیچ کس حق مسدود کردن کوچه ها و جاده ها را ندارد. گشت های ما نیز این مشکل را رصد می کنند و در صورت بسته بودن ورودی کوچه با آن برخورد می کنند. حالا او می خواهد این مسیر با طناب و زنجیر بسته شود یا با مواد و تجهیزات دیگری مانند مدفوع و … بسته شود.

وی گفت: “در صورت وجود چنین مشکلی ، مردم می توانند آن را به پلیس گزارش دهند.” و با آنها برخورد خواهد شد. این کار توسط همان نگهبان خصوصی و گمنام انجام شده است و نگهبانان مجاور با توجه به آموزش هایی که می بینند حق انجام این کار را ندارند.

بنا بر لطف ، برنامه های خصوصی سازی معابر و رفع موانع آنها به زودی اجرا خواهد شد و مردم همچنین می توانند این موارد را به پلیس گزارش دهند.

رئیس پلیس مقاومت در پاسخ به سوالی درباره وضعیت وسایل نقلیه پلیس مقاومت تهران بزرگ گفت: وضعیت پلیس پیشگیری در مورد موتورسیکلت ها و اتومبیل ها خوب است و ما از این نظر مشکل خاصی نداریم. البته ، ما ماموریت های سنگینی داریم و گاهی چند کیلومتر جستجو در شهر ما انجام می شود.

وی در مورد فعالیت افسران پلیس زن گفت: افسران پلیس زن به طور فعال در کلانتری و همچنین مرکز مشاوره ما حضور دارند و اتفاقاً آنها به موفقیت خوبی دست یافته اند. به گفته سردار سردار ، فرمانده انتظامی تهران بزرگ ، تمام پرونده های وارد شده به کلانتری ابتدا باید در مرکز مشاوره بررسی شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا