اقتصادی

ببینید | چین کمونیست را کرده‌ایم ضامن روابط دو کشور مسلمان عضو امت اسلامی / روابط ما با عربستان بهتر که نمی شود، بدتر هم خواهد شدببینید | چین کمونیست را کرده‌ایم ضامن روابط دو کشور مسلمان عضو امت اسلامی / روابط ما با عربستان بهتر که نمی شود، بدتر هم خواهد شد
مشاور سیاسی رئیس جمهور سابق کشورمان در کافه خبر با تشریح بحران روش و بحران صورت در سیاست خارجی گفت: این بحران ها سبب ناکارآمدی و ناتوانی در تأمین منافع ملی ما در خارج از کشور می شود.
آقایانی که کشور را بر اساس ایدئولوژی پیش می‌برند پاسخ بدهند که بر مبنای کدام مبانی فکری‌شان یک دولت کافر و کمونیست باید ضامن روابط دو کشور مسلمان بشود. پس نظریه امت اسلامی چه شد؟ پس ایدئولوژی را هم درست پیش نمی برید.
روابط ایران و عربستان باید عین دو برادر باشد اما به این شرط که خودمان ابتکار عمل را به دست داشته باشیم نه اینکه کشوری مثل چین ضامن رابطه‌ی ما با عربستان باشد
همین مدت پیش جلسه گذاشته اند که تئوری پردازی دموکراسی چینی را در ایران اموزش دهند. باورتان نمی شود چه اتفاقاتی دارد در این کشور می افتد.
من الان پیش بینی می کنم روابط ما با عربستان بهتر که نمی شود بدتر هم می شود. منبع: دنیای 77


تمامی نوشته های سایت بر اساس سامانه جامع و هوشمند بررسی و درج خودکار اخبار، اقدام به انتشار محتوا می نماید، به همین خاطر مسوولیت کلیه محتوای این سایت بر عهده مراجع اصلی بوده و ایواره هیچ مسوولیتی در قبال تمام مقالات سایت ندارد.

دکمه بازگشت به بالا