ورزش

باشگاه پیکان می‌تواند در رشته‌هایی چون کشتی، سوارکاری، اتومبیل‌رانی و … فعالیت داشته باشد/ استعدادیابی فرزندان کارگران در دستور کار قرار بگیرد

وزیر ورزش و جوانان در دیدار با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو

باشگاه اسپند می تواند در رشته های کشتی، سوارکاری، اتومبیل رانی و ... فعال باشد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: باشگاه پکان با وجود زیرساخت های خوب و حمایت های مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو می تواند در رشته های کشتی، سوارکاری، اتومبیل رانی و … فعالیت کند.

به گزارش خبرگزاری وارنا؛ دکتر سید حمید سجادی در دیدار با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به محبوبیت آن اشاره کرد. کشتی ها وی در جمع مردم گفت: باشگاه قدیمی و خوشنام اسپند استعدادیابی فرزندان کارگران را در دستور کار قرار دهد.

وی از زحمات و حمایت های مدیر عامل قدردانی کرد ایران خودرو رامود از ورزش به قهرمانی و تلاش کارکنان در عرصه ورزش پرداخت و گفت: نگرش مثبت مدیران این سازمان نسبت به ورزش بسیار ارزشمند است.

وزیر ورزش و جوانان به نقش وزارت صمت در توسعه ورزش کشور اشاره کرد و گفت: وزارت با پشتیبانی ویژه، چراغ های ورزشی را روشن نگه می دارد.

او گفت که ایران این خودرو در زمینه های مختلف پیشرو بوده است، ادامه داد: با توجه به اینکه این گروه صنعتی از توانمندی های انسانی و سخت افزاری بسیار خوبی برخوردار است، می تواند در مورد ماشین های کوچک رادیو کنترل فعال باشد.

نقش دکتر حمید سجادی در ورزش سلامتی وی با تاکید بر نقش آن در روح، جسم و تولید گفت: رونق ورزش در افزایش روحیه و ارتقای سطح سلامت و افزایش بهره وری در کار و تولید تاثیر مثبت دارد.

وی به حمایت ارگان های صنعت از توسعه ورزش و تیمداری اشاره کرد و گفت: وزارت ورزش و جوانان از تمام قابلیت ها و امکاناتش باشگاه اسپند پشتیبانی خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان، باشگاه پکان را برای مسابقات باشگاهی راه اندازی کرد آسیا به باشگاه اشاره کرد والیبال یکی از قدیمی ترین و با ثبات ترین مهمانی ها در کشور و آسیا است و ما با تمام توان از این میزبانی حمایت خواهیم کرد.

وی گفت: با وجود زیرساخت های خوب و حمایت های مدیرعامل گروه صنعتی ایران. خودرو باشگاه اسپند می تواند در رشته های کشتی، سوارکاری، اتومبیل رانی و … فعال باشد.

دکتر سید حمید سجادی با آرزوی موفقیت برای تیم والیبال پکان گفت: امیدوارم با ادامه تمرینات و تقویت تیم والیبال پکان شاهد قهرمانی این تیم در این مقطع از مسابقات باشیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا