ورزش

بازی در برابر نفت مسجدسلیمان سخت است/ فدراسیون بازی را اطلاع نداد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بازی در برابر نفت مسجدسلیمان سخت است/ فدراسیون بازی را اطلاع نداد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محرم نویدکیا شامگاه شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه سه روز است که می دانیم برای بازی با نفت مسجد سلیمان کجا برویم، گفت: در این دیدار با نفت مسجد سلیمان به میدان رفتیم. دقیقا کجا بریم حتی حاضر نیستند به ما نامه بنویسند که بازی ما در اهواز یا سلیمان در مسجد برگزار شود.

وی ادامه داد: از ما خواسته شد که به صورت شفاهی اعلام کنیم اما در فوتبال حرفه ای هیچ چیز شفاهی وجود ندارد و این وضعیت از نظر این فدراسیون غیرممکن است.

نویدکیا بازی با مسجدسلیمان تل را سخت توصیف کرد و افزود: سال گذشته بیشترین امتیاز را به تیم مسجدسلیمان تل دادیم که در مسجدسلیمان از دست دادیم و در اصفهان با این تیم مساوی کردیم.

سرمربی تیم سپاهان اصفهان با اشاره به بازی نفت مسجد سلیمان در هفته اول لیگ برتر فوتبال گفت: این تیم یک بازی پرفشار مقابل پایاکان با دوندگی های بالا انجام داده است و تلاش می کنیم بازی خوبی انجام دهیم. بازی کنید و بتوانید امتیاز خوبی کسب کنید.”

وی در مورد هماهنگی خود با مرزبان روی نیمکت تیمش گفت: ما با مرزبان هماهنگی کامل داریم و اعتراف می کنم که ویژگی های شخصیتی ما مکمل یکدیگر هستند.

دیدار تیم های مسجد سلیمان و سپاهان اصفهان در هفته دوم لیگ برتر باشگاه های کشور به دلیل آماده نبودن ورزشگاه سلیمان شهید بهنام محمدی در مصلی فردا از ساعت 16 در ورزشگاه شهید خوزستان آغاز می شود.

دکمه بازگشت به بالا