عمومی

بازنشستگی، مانع حضور کدام نامزدهاست؟

بازنشستگی، مانع حضور کدام نامزدهاست؟

حیدر بهاروند در مصاحبه اخیر خود با وب سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که او عضو هیئت مدیره و رئیس کمیته شغل نیمه وقت و بازنشستگان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال خواهند بود. با این حال ، وی و علی نژاد به عنوان معاون وزیر ورزش اصرار داشتند که بازنشستگان نمی توانند کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال شوند.

به گزارش دنیای 77 ، این مجله ایران ورزشی وی نوشت: “شفافیت این موضوع و اعلامیه رسمی آن ، بسیاری از گزینه هایی را كه می توان برای نامزدی فدراسیون فوتبال در نظر گرفت پس از ابهاماتی كه در این زمینه مطرح شد ، حذف كرد.”

کیمارس هاشمی ، علی راغتی ، علی کفاشیان ، محمد دادگان و حبیب کاشانی از جمله افرادی هستند که به دلیل بازنشستگی قادر به کاندیداتوری در سمت ریاست فدراسیون فوتبال نیستند. علی کفاشیان که پیش از این گفته بود که بازنشستگی مانع حضور وی در انتخابات میان دوره ای نخواهد شد و خود وی نیز تمایلی به کاندیداتوری مجدد ندارد ، به دلیل بازنشستگی و قانون اساسی جدید فدراسیون فوتبال دیگر نمی تواند نامزد شود. ، غیر ممکنه.

اگرچه حبیب کاشانی قبلاً به دلیل جراحی قلب و شرایط جسمی تمایلی به شرکت در انتخابات نداشت اما اکنون مشخص شده است که به دلیل بازنشستگی نمی تواند نامزد شود. م institutionسسه آموزشی بازنشسته ، حتی قبل از اینکه شایعاتی مبنی بر تلاش برای بازگشت به کار را منتشر کند. این امر منوط به قوانین خاصی بود که در مورد حبیب کاشانی اجرا نشده بود. زیرا بازگشت شخص به کار فقط در صورتی انجام می شود که بالاترین دستگاه اجرایی منطقه نیاز به بازگشت به کار خود را برای همان کار اعلام کند ، کاری که وزارت آموزش و پرورش باید در مورد حبیب کاشانی انجام دهد. اگر این مراحل برداشته شود ، کاشانی فقط می تواند در آموزش و پرورش و هیچ سازمان دیگری مانند فدراسیون فوتبال فعالیت کند.

محمد دادگان ، کیومرث هاشمی و علی راغتی نیز اعلام کرده اند که تصمیمی برای شرکت در انتخابات ندارند. امیررضا وایجه آشتیانی گزینه دیگری است که شانس وی برای شرکت در انتخابات بالا رفته است اما طبق شهادت خود وی جایی در میان بازنشستگان ندارد.

علاوه بر همه این نامه ها ، حیدر بهاروند بازنشسته دیگری است که در آخرین مصاحبه خود ادعا کرده است که مشکلات بازنشستگی خود را برطرف کرده است. گفته می شود که وی شغل و حقوق بازنشستگی خود را در شغل قبلی خود کاهش داده و به عنوان مشاور در شرکتی تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی مشغول به کار شده است که با دریافت حقوق و پرداخت حق بیمه خود می تواند مشکل بازنشستگی خود را برطرف کند. واضح است که ادعای خود بهاربند و این روش فرار از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیته انتخاب فدراسیون فوتبال تصویب خواهد شد و مشخص نیست که وی در جمع نامزد های نهایی خواهد بود یا در نهایت به دلیل بازنشستگی بازنشسته خواهد شد. “آیا انتخابات لغو خواهد شد؟”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا