عمومی

بازار بورس تقویت خواهد شد

بازار بورس تقویت خواهد شد

به گزارش منابع دنیای 77،

محسن رضایی امروز (13 آبان) پس از نشستی در ستاد رفع موانع تولید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پتانسیل بسیار زیادی برای رونق اقتصادی در استان خوزستان وجود دارد. این برای شروع یک صنعت پایین دستی پتروشیمی، نفت، گاز و کشاورزی که میلیاردها دلار تولید می کند کافی است.

بنابراین در این دولت به این ابعاد توجه جدی خواهیم کرد و به تقویت و احیا و توسعه بخش خصوصی در خوزستان کمک خواهیم کرد تا اشتغال و تولید بخش خصوصی در استان همانند بخش دولتی ادامه یابد.

وی بیان کرد: بازار سرمایه و سهام یکی از مهم ترین بازارهای اقتصادی جهان و ایران است. بخش مهمی از سرمایه گذاری همیشه از طریق بورس وارد تولید می شود. در ایران کل بورس در حال برنامه ریزی و اصلاح است و دولت مصمم به ادامه این اصلاحات است که می تواند آینده بهتری را برای بورس، بورس، بورس کالا و انرژی و حتی ارز رقم بزند. در کشور.

بورس کشور تقویت می شود و زیرساخت ها بهبود می یابد که یکی از بهترین کانال ها برای سرمایه گذاری و رونق اقتصادی در کشور است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور در خصوص وضعیت زلزله زدگان گفت: یکی از اهداف سفر ما به خوزستان پیگیری مسائل زلزله زدگان است. آواربرداری آغاز شده و کار اسکان موقت در حال انجام است و تمام تلاش ها در استان برای جابجایی به مکان های بهتر قبل از شروع فصل موسمی و زمستان ادامه دارد.

دکمه بازگشت به بالا