عمومی

این غذای سمی را نخورید!

این غذای سمی را نخورید!

مدام با انگشتانش اشاره می کند و لبخند می زند. این اولین بار است که در روز جمعه ظاهر می شوم. به عنوان مثال ، او می خواهد مرا با افرادی که نمی شناسم آشنا کند ، اما باعث می شود احساس بدی نسبت به گفته هایش داشته باشم. سعی می کنم با انگشت به کسانی که به آنها اشاره می کنم نگاه نکنم ، اما گاهی اوقات بی اختیار به او نگاه می کنم و وقتی به آنها نگاه می کنم ، احساس خجالت می کنم و می خواهم به زمین بروم!

به گزارش دنیای 77 ، مجله “یانگ” در ادامه نوشت: باورم نمی شود هنوز در این عصر افرادی هستند که به راحتی پشت سر دیگران صحبت می کنند و قضاوت می کنند. من گیج شده ام و در قلبم از جهان و زمان و خودم بد می گویم که چرا وارد گروهی شده ام که قبلاً نمی شناختم. من آنقدر در افکار خود غرق شده ام که می توانم صحبت های او را با نصفه و نیمه بشنوم و او هر چند دقیقه یکبار روسری خود را مرتب می کند و با عینک به من نگاه می کند تا دیگران را بهتر ببیند تا من صد توده غاز را بشنوم. پیدا شد! من فکر می کنم عینک زیاد درد نمی کند ، زیرا او نمی تواند دیگران را خوب ببیند ، و در نهایت ، با پیدا کردن نقص در دیگری ، بهانه ای برای بدتر دیدن آن پیدا می کند!

انرژی از دست رفته را به روش درست پس دهید!

آیا وقتی در کنار برخی افراد می نشینید و در پایان مکالمه و در زمان جدایی با یکدیگر صحبت می کنید احساس سنگینی می کنید؟ گویی آنها یک سطل بزرگ انرژی منفی آورده و آن را به اعماق وجود شما تخلیه کرده اند ، گویی خسته ، بی حوصله و اگر احساس خوبی نسبت به خود ندارید ، دلیل آن را نمی فهمید و فقط از احساس ناگهانی و تلخ متعجب شده و احتمالاً ناراحت شوید! دلیلش را می دانید؟ زیرا قدرت کلمات و جملات را شنیده اید! کلمات بسیار قوی تر هستند. آنها می توانند در شما تنش و انرژی ایجاد کنند و می توانند تمام انرژی ذخیره شده در وجود شما را تخلیه کنند و اتفاقاً نحوه آزاد شدن انرژی و میزان مضر بودن آن نیز مهم است.

زمانی که انرژی ما هدر می رود یا هدر می رود ، وقتی پای کسی می نشینیم که مدام غرش می کند ، ناله می کند و از زمین و زمان شکایت می کند. این شخص می تواند مقدار زیادی از انرژی مثبت ما را استخراج کرده و به تنهایی جذب کند. ممکن است به نظر شما برسد که پای درد دل کسی نشسته است آنچه را که می گوید می شنود و وقتی صحبت را تمام کرد ، به شما خواهد گفت: چقدر سبکم! “آیا دلیل سبک او را می دانید؟ به دلیل انرژی مثبت آن از شما جذب شده است ، حتی اگر صحبت نکنید و فقط به آن گوش ندهید. این یعنی چه؟ منظور شما ، منظور من ، نمک و جنس آنهاست ، بله ؟ غمگین و ما آیا می توان نسبت به دوستان و آشنایانی که می خواهند به اشتراک بگذارند بی تفاوت باشیم؟

نه ، ما نمی توانیم نسبت به کسانی که دوستشان داریم بی تفاوت باشیم ، اما دو چیز وجود دارد ؛ یکی این که باید بدانیم چگونه و به چه روشی انرژی از دست رفته خود را جذب کنیم و دوم این که نباید عامل سوء استفاده از انرژی دیگران باشیم؛ البته منظور ما کسی نیست که بعد از مدتی بیاید و مشکلی با ما ایجاد کند و درخواست کمک و همدردی کند. ما در مورد افرادی صحبت می کنیم که عادت دارند بهانه جویی کنند ، مشاجره کنند و ناله کنند و در بسیاری از موارد هیچ توجهی به راهنمایی ها و کمک های شما نمی کنند و تنها تلاش آنها این است که برای بازیابی قدرت از دست رفته خود ناله و زاری کنند. راه اشتباه ، یعنی بدست آوردن آن. قدرت خود را به دست آورید. البته ، آنها آن را نمی دانند و بدون آگاهی این کار را انجام می دهند ، اما در هر صورت ، وقتی به آنها گوش می دهیم ، قدرت خود را از دست می دهیم. بنابراین بهترین راه برای برخورد با چنین افرادی این است که اگر روشهای مناسب جذب انرژی را می دانیم و اگر نمی دانیم ، به نحوی موضوع را تغییر دهیم و انرژی خود را هدر ندهیم برای آنها توضیح دهیم!

انجام خوب کار بهترین راه برای جذب انرژی است

امروزه ، دنبال کردن اخبار روزانه او برای تخلیه انرژی ما کافی است. برای قضاوت ، شنیدن توهین یا مواجهه با چیزهای ناخوشایند ، به عنوان مثال ؛ البته ، همه اینها بخش کوچکی از اتلاف انرژی ما است. بنابراین اگر نتوانیم انرژی از دست رفته را از منبع مناسب دریافت کرده و آن را جبران کنیم ، آنگاه ما نیز به کسی تبدیل می شویم که به ناحق به دیگران ظلم می کند ، مانند فریاد زدن ، زمزمه کردن ، فریاد کشیدن ، انتقاد کردن ، ناله و غیره. با کاهش انرژی.

وقتی احساس خستگی می کنیم و تمایل چندانی به انجام کارهای روزمره نداریم یا بیشتر تحریک پذیر نمی شویم ، زودتر عصبانی می شویم ، بیشتر شایعات می کنیم ، بیشتر ناامید می شویم و آینده درخشانی را نمی بینیم ، یعنی انرژی خود را از دست می دهیم. است. در این حالت ، بهترین راه برای جذب و از دست دادن انرژی مثبت ورزش ، مطالعه کتاب ، نوشتن ، خوشحال نگه داشتن خود و منبع انرژی مثبت بازی و عشق با کودکان است. دوست داشتن دیگران یکی از موثرترین روشهای جذب انرژی مثبت است. وقتی به دیگری توجه می کنیم و در صورت نیاز به کمک ، دست او را گرفته و تا آنجا که ممکن است به او کمک می کنیم ، انرژی بسیار بالایی را جذب می کنیم که در احساسات خوبی که در ما و قلب ما بوجود می آید ، مشاهده می شود. برخی از مردم فکر می کنند که کمک باید مالی باشد ، اگر نه. محبت و مراقبت از دیگران می تواند یک فنجان چای برای همکار ما باشد ، می تواند لبخندی بر چهره کودک کار یا سلام گرم به دوست باشد. این روشها و همه راههایی که ما را به مسیر خوشبختی و شادی می رساند ، بهترین راه برای جذب انرژی مثبت است که می توانیم خودمان از آن استفاده کنیم و هنگامی که فردی انرژی را به اشتباه جذب می کند ، مانند ناله و عصبانیت و سرزنش. محافظت از خود در برابر اتلاف انرژی و کمک به شخص دیگر برای جذب و حفظ انرژی طولانی مدت یک چالش است.

غیبت سمی ترین غذا برای روح است

اگر یک کاسه غذای سمی به شما داده شود و بخواهید آن را بخورید چه می کنید؟ مطمئناً از چنین پیشنهاداتی شگفت زده خواهید شد و آن غذا را نخواهید خورد. شما نباید غذاهای سمی بخورید ، زیرا می دانید که ممکن است سلامتی شما به خطر بیفتد و کار شما محدود شود. چرا از این مثال استفاده کنم؟ من می گویم غذای روح اگر از غذای بدن مهمتر نباشد اهمیت چندانی ندارد ، اما ما نیاز روح را به غذای سالم به اندازه نیاز بدن درک نمی کنیم ، بنابراین خودداری می کنیم. از خوردن آن حتی اگر غذای سمی معنوی باقی مانده باشد. غذایی مثل غیبت! غیبت سمی ترین غذای روح است. وقتی غایب هستیم ، به نظر می رسد در نهایت در حال خوردن یک غذای سمی هستیم و نتیجه این غفلت ایجاد تنش ، اضطراب و احساسات منفی زیادی است که در ما ایجاد می شود و می تواند صدمات جدی و جبران ناپذیری به ما وارد کند! البته این پایان ماجرا نیست و این غذای سمی می تواند عوارض جانبی زیادی را به دنبال داشته باشد. به عنوان مثال ، روانشناسان معتقدند نه تنها غیبت و صحبت پشت سر دیگران ، قضاوت و تهمت زدن به دیگران ، زیرا انرژی منفی زیادی را جذب می کند ، می تواند منجر به بسیاری از بیماری های جسمی و روحی در فرد شود ، که شایع ترین آنها بیماری های گوارشی است. این امر به این دلیل است که وقتی در مورد شخص دیگری بدگویی می کنیم و پشت سر او صحبت می کنیم ، دچار یک احساس کاذب می شویم که اسید معده را بیش از این ترشح نمی کند و باعث بیماری های دستگاه گوارش می شود. این علائم ممکن است خیلی زود دیده نشوند ، اما پس از مدتی خود را به صورت درد شکمی یا بیماری روده و حتی بیماری قلبی نشان می دهند. به همین دلیل است که غیبت را می توان با خوردن یک کاسه پر از غذای سمی مقایسه کرد و کسی که هر روز از این غذای سمی روح می خورد می تواند به راحتی حال و روز خود را ببیند.

با سکوت خود منجی دیگران باشید!

ما می توانیم راهی برای برخورد مناسب با کسانی که غذاهای سمی به ما می دهند ، مانند تخلیه انرژی ، پیدا کنیم. ممکن است مجبور شوید با افرادی برخورد کنید که پشت سر دیگران صحبت می کنند تا زمانی که ما را ببینند یا با ما تماس بگیرند. آنها خیلی می گویند و می گویند ما شریک آنها می شویم. حالا ما یا از حرفه آنها حمایت می کنیم ، یا دو جمله به نظرات آنها اضافه می کنیم ، یا غذای سمی را به طریقی دیگر با آنها به اشتراک می گذاریم. راه حل چیست؟ یکی از راه ها تغییر موضوع است و اگر مخاطبان ما متوجه شدند که این کار عمدی است ، باید بدون تعریف و تمجید بگوییم که صحبت از خود خوب است نه دیگران! و شاید یکی از بهترین راه حل ها سکوت است وقتی کسی قسم می خورد و شروع به قضاوت در مورد دیگری می کند و آنقدر ساکت است که گوینده متوجه عدم تمایل ما به این کار می شود و خود موضوع را تغییر می دهد. ممکن است عجیب و غیر معمول به نظر برسد ، حتی ممکن است شخصی که با شما صحبت می کند از سکوت شما کمی اذیت شود ، اما این برای شما مهم نیست ، زیرا پس از مدتی همه کسانی که با شما تماس می گیرند می توانند روح شما را بشناسند و بدانند که شما صحبت نمی کنید. در مورد دیگران ، و دوم ، از طریق این رفتار ، شما انرژی منفی را جذب می کنید و غذاهای سمی می خورید و همچنین از خود در برابر دیگران محافظت می کنید!

بیایید قافیه بازی نکنیم!

این روزها ما باید بیشتر به خود توجه کنیم. مقدار انرژی جذب شده و انرژی از دست رفته در طول روز ؛ آنچه می گوییم و آنچه می شنویم ؛ این روزها ما باید بیشتر به خود توجه کنیم ، زیرا باید انرژی مثبت را بیش از هر زمان دیگری جذب کنیم ، به نحوی که درست و ماندگار باشد. این روزها ما باید بیشتر به سلامت جسم و روح خود فکر کنیم ، تا قافیه بازی نکنیم ، تا سالم بمانیم ، تا پس از این روزهای ساده به خودمان افتخار کنیم و به خود ببالیم که توانسته ایم کلیم های ما را از آب بیرون بیاورید!

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا