استانی

اورژانس هوایی گچساران یکی از مشکلات حوزه اورژانس کهگیلویه و بویراحمد

کاشت هوا در مناطق اضطراری کوچگیلویه و بویراحمد یکی از مشکلات اضطراری است

دنیای 77 / کهگیلویه و بوراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوز گفت: انتظار ما از همکاران ما در اورژانس استان ، مرکز عملیات و ستاد این است که در کمترین زمان ممکن خدمات لازم را به بیمار ارائه دهند و وی را به مرکز درمانی و بیمارستان منتقل کنند.

“دکتر پرویز ایزدانپه” در دیدار با معاون فنی و سخنگوی مدیریت اورژانس کشور افزود: خدمات اورژانس به چند ثانیه و چند دقیقه بستگی دارد اما در سایر حوزه های بهداشت و درمان زمان بیشتر و طولانی تر است اما حوزه اورژانس و دقیقه در ثانیه. “تعیین کننده است و باید سریعترین باشد.
وی افزود: امیدواریم با همکاری مقامات کشوری مشکلات موجود در کهگیلیه و بویراحمد برطرف شود تا مرکز اورژانس استان بتواند به عنوان یک آژانس مستقل و با اطمینان بیشتر مردم فعالیت کند.
رئیس اورژانس هوایی گچساران رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاجوز با بیان اینکه یکی از مشکلات منطقه اورژانس استان موجب نارضایتی شده است اظهار داشت: در استان مشخص شده و در یاسوز مستقر شده است ، بالگرد مناطق تحت درمان درختان و مزرعه را با مشورت تحت پوشش قرار خواهد داد.
به گزارش دنیای 77 ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوز ، دکتر یزدانپه تأکید کرد: منابعی برای ساخت بالشتک های بالگرد در شهر کهگیلویه فراهم شده و با دکتر کولیوند نماینده افتخاری شهر کهگیلویه مشورت شده است. بالگردهای موجود در این شهر که امیدواریم در صورت ورود بالگرد هوایی به استان علاوه بر شهر کهگیلویه درختان و بوته ها را نیز تحت پوشش قرار دهد.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا