اقتصادی

انصاری: ما از فرصت کریدورها محروم شدیم/ دولت باید تصمیم بگیرد که می‌خواهد در منطقه مشارکت کند یا خیرانصاری: ما از فرصت کریدورها محروم شدیم/ دولت باید تصمیم بگیرد که می‌خواهد در منطقه مشارکت کند یا خیر
معاون سابق دیپلماسی اقتصادی وزارت خارجه به خبرانلاین گفت:یکی از ویژگی‌های دولت سیزدهم انسجامی است که در حاکمیت مشاهده می‌کنیم. این انسجام زمینه‌ی خوبی برای تصمیم‌های بزرگ فراهم می‌کند. الان حاکمیت یکپارچه شده است. قوه‌ی قضاییه، مجلس و دولت همه با هم متحد و هم‌سو هستند. این بسیار پسندیده و خوب است از این جهت که این دولت توانایی انجام تصمیم‌های بزرگ را دارد. حمایتی هم که رهبری از این دولت کردند از هیچ دولتی نکرده اند. شما از من می‌پرسید آیا این دولت توانایی رفع تحریم‌ها را دارد؟ قطعا دارد. همه چیز برای تصمیم‌های بزرگ برای این دولت مهیاست. اما این دولت باید تصمیم بگیرد چه کار می‌خواهد بکند؟


تمامی محتوای منتشر شده در سایت طبق سامانه آنلاین، اقدام به انتشار مجدد محتوا می نماید، در نتیجه مسوولیت همه محتوای سایت بر عهده پایگاه های اصلی بوده و سامانه آنلاین ایواره هیچ مسوولیتی در قبال همه محتوای سایت ندارد.

دکمه بازگشت به بالا