حوادث و رویداد

اعمال قانون خودروهای فاقد معاینه فنی توسط دوربین‌های برون‌شهری/تشدید نظارت بر مراکز معاینه فنی

اعمال قانون خودروهای فاقد معاینه فنی توسط دوربین‌های برون‌شهری/تشدید نظارت بر مراکز معاینه فنی

اداره معاینه فنی خودروهای کشور از نظارت و اجرای قانون وسایل نقلیه فاقد معاینه فنی توسط دوربین های نظارتی برون شهری خبر داده است.

عبدالله مطوی در مصاحبه با دنیای 77 ، وی با تشریح روند نظارت بر وسایل نقلیه بدون معاینه فنی توسط دوربین های نظارتی برون شهری و جریمه های بعدی این خودروها ، گفت: برای محافظت و رفع نقص خودرو ، با مسئولیت قانونی خود و براساس تصویب کابینه ، بهینه سازی و کاهش مصرف سوخت ، حمل و نقل و حمل و نقل ضریب ایمنی خودروهای سبک و سنگین را افزایش دهید. با همکاری پلیس ، پلیس راهنمایی و رانندگی و وزارت راه و شهرسازی به شدت قوانین اجرایی ماده (6) قانون هوای پاک را دنبال می کنند و مطابق توافق اخیر ، به زودی علاوه بر برنامه ریزی ترافیک و شهرسازی LED ها دوربین های نظارتی حومه در کلبه های جاده ای نیز تعداد (کد) خوب را بدون گواهی معاینه فنی تعیین می کنند و توسط آژانس ها و ادارات مربوطه برای حفظ ایمنی و سطح آلودگی وسایل نقلیه در محور حمل و نقل کشور مورد استفاده قرار می گیرند.

وی با اشاره به مفاد بند (8) قانون هوای پاک در مورد سن وسایل نقلیه فرسوده ، افزود: ذکر خواهد شد.

وی با تأکید بر تقویت نظارت بر مراکز معاینه فنی گفت: علاوه بر نظارت و مشاهده مستمر از طریق مراکز داده کاوی داده های فنی سیستم سیمفا ، مراکز معاینه فنی ؛ آنها به طور مستمر از طریق بازدیدهای حضوری و مداخله ای توسط کارشناسان بازرسی فنی اتحادیه ارزیابی و ارزیابی می شوند.

متولی تأکید کرد که با توجه به اهمیت معاینه فنی ، از این پس نظارت بر مراکز معاینه فنی تشدید می شود و مسئولیت های ناظران دو برابر می شود تا ستاد معاینه فنی شهرداری و گروه اجرایی استان بر اثربخشی نظارت کنند مراکز بازرسی

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا