استانی

اعتبار٩١ میلیارد تومانی آبادان در سالجاری/ ٤٠٠ میلیارد تومان فاینانس داخلی آبفا نهایی شد

به گزارش خبرنگار دنیای 77 از آبادان ، سید زین العابدین موسوی ، مولوی و مختار ، دو نماینده مردم آباد در شورای شورای اسلامی ، امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی با حضور مسئولان برنامه ریزی استان و آژانس های بودجه ای و مدیران شهر در اتاق جلسات فرمانداری آن را در شهر آبادان برگزار کردند ، وی گفت: همه مدیران دستگاه اجرایی باید برای جذب 100 درصد از بودجه اختصاص یافته تلاش جهادی کنند.

وی افزود: همه 91 میلیاردها تومان اعتبار تخصیص یافته تعیین شده است 81 این پروژه هزینه خواهد داشت و اکثر این پروژه ها امسال به اتمام می رسند.

وی با تأکید بر اینکه بسیاری از پروژه ها در سال جاری به اتمام می رسد ، تصریح کرد: ساخت ایستگاه برد اتوماتیک ، ساخت ورودی آبادان-ماهشهر ، احداث جاده چهار خطه آبادان-ارویندکنار ، تعمیر ورودی جاده قفس ، تکمیل روکش آنتن دهی آواندانکر و بخش پالس ها و تکمیل مراحل پروژه منطقه صنعتی شهید آبادان. یکی که نهایی می شود.

فرماندار ویژه آبادان یادآور شد: مهمترین و راضی کننده ترین چیز این است که ما 5 میلیارد اعتبار برای آبادان و همچنین اسناد جذب بیش از یک هزار تومان اعتبار داریم که قطعا شهر آبادان را تغییر می دهد.

موسوی با اشاره به تماس های خود با مدیر عامل بانک عامل ، گفت: میزان 5 میلیارد تن تامین آب آبیاری و تامین مالی داخلی فاضلاب نهایی شده و در اوایل هفته آینده با حضور مسئولان بانک مورد بهره برداری قرار می گیرد. آمل و آبفا.

وی افزود: از سوی دیگر ساخت سازه های فرسوده در سالیچ غربی ، جلفاغری و علفزارهای روستایی و شهری ، تصفیه خانه چوبده ، آب شیرین کن ارویندکنار ، تعریض جاده و پل در منطقه خجار نبی. .

وی خاطرنشان کرد: برای احداث سد پایین دست بهمنشیر یک هزار و یک میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که 5 میلیارد تومان آن در حال تخصیص است و به زودی فعالیت های اجرایی این سد مهم و استراتژیک آغاز می شود.

وی با بیان اینکه این حجم برای اولین بار در شهر آبادان اعتبار جذب می کند ، یادآور شد: امیدواریم امسال از نظر توسعه و خدمات سال خوبی برای آبادان باشد و بتوانیم کیفیت زیرساخت ها را تعیین کرده و اعتبار جذب کنیم آنچه را انجام دهید لازم است.

فرماندار ویژه شهرستان آبادان اعتبارات اختصاص داده شده برای آبادان را در مقایسه با سایر نقاط استان بی نظیر و غیرقابل مقایسه توصیف کرد و گفت: برای بهره مندی مناسب از این اعتبارات ، نیازمند اقدام جهادی همه مدیران دستگاه های اجرایی برای جذب هستیم. این وجوه “.

موسوی در بخشی دیگر از سخنان خود به اعتبار اشاره کرده است 45 وی افزود: از نمایندگان مردم آبادان در مجلس که این اعتبار را برای تخصیص پروژه و بودجه پروژه تأمین کرده اند تشکر می کنم. شفافیت.

وی با قدردانی از حضور سید محمد مولوی و جلیل مختار ، دو نماینده مردم آبادان در جلسه مجلس شورای اسلامی ، از تلاش های نمونه آنها در جذب صدها میلیارد تومان اعتبار علاوه بر اعتبار سالیانه این شهر تقدیر کرد. و امیدوار بود که سه نماینده بتوانند طرحی را در پارلمان آبادان برای پیگیری و تصویب بودجه مورد نیاز برای تعیین کیفیت زیرساخت های شهری به جا مانده از جنگ تدوین کنند.

48

دکمه بازگشت به بالا