استانی

اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور درباره تجمعات انتخاباتی در اهواز

اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور درباره تجمعات انتخاباتی در اهواز

دانشگاه علوم پزشکی اهواز روز گذشته اطلاعیه ای را برای برگزاری تجمع انتخاباتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در اهواز برای تنویر افکار عمومی روابط عمومی صادر کرد.

به گزارش دنیای 77 ، در این اطلاعیه به نقل از وبدار آمده است:

“شورای هماهنگی مبارزات انتخاباتی کاندیداهای علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز نامه ای به رئیس ستاد تاجگذاری ملی با تأیید جلسه سی ام درخواست کرده است که از دستورالعمل های بهداشتی در حین و خارج از رویداد و با بیش از 70 کارمند بهداشتی قبل از رویداد استفاده کند. “مأموریت با بیشترین مراقبت های بهداشتی ، غربالگری ، پیش نمایش و توزیع ماسک قبل از مراسم بود ، اما دعوت عمومی به دلیل حضور بسیاری از شهروندان بود. متأسفانه ، رعایت پروتکل های بهداشتی این مراسم را تحت الشعاع قرار داد.

لازم به ذکر است که در ماده 3 تصویب ستاد ملی آمده است که گردهمایی های انتخاباتی و سخنرانی های کاندیداها در فضاهای باز مانند استادیوم های آزاد ، فضاهای باز مدارس و سایر مراکز آموزش عالی و سازمان ها طبق کابینه برگزار می شود. ادامه آموزش بهداشت و پزشکی و موارد زیر:

1) فاصله مناسب را بر اساس 8 متر مربع فضای باز برای یک نفر رعایت کنید

2) سقف شرکت کنندگان را حداکثر تا 30٪ ظرفیت فضای در نظر گرفته شده در نظر بگیرید

3) کلیه شرکت کنندگان و برگزارکنندگان موظفند از ماسک استفاده کنند.

4) مسئولان مراسم باید به گونه ای برنامه ریزی كنند كه قبل و بعد از مراسم مونتاژی در درب ورودی و خروجی وجود نداشته باشد.

5) حداکثر 2 ساعت در طول مراسم باید برنامه ریزی شود.

)) پیروی از کلیه دستورالعملهای بهداشتی در مورد جماعت اجباری است.

همچنین ، در مواد 12 و 14 این مصوبه ، مجریان احكام به وضوح اعلام شده است و البته مسئولان ستاد مركزی و ستاد استان نیز مسئول نظارت بر پروتكل های بهداشتی و در نتیجه عدم تغییر هستند.

در ماده 5 قطعنامه فوق ، بیشتر آمده است كه وزارت بهداشت موظف است از روال بهداشتی تبعیت كرده و قوانین تبلیغات توسط رئیس پایگاه عملیاتی را به اطلاع داوطلبان برساند. 786 / D / 8P رئیس شورای هماهنگی ستادهای استانی.

در شرایط فعلی که وکلای بهداشت توانستند ویروس کرونا ویروس را در استان پس از ماهها تلاش در کنار گروههای مردمی ، جهادگران و حرامزاده ها در طرح شهید سلیمانی و واکسن بزرگتر برای کاهش تلفات به زودی به زانو درآورند. برای مراقبت های بهداشتی و مطابق با دستورالعمل های بهداشتی ، در پاسخ به دستورات مکرر و مکرر ، رهبر عالی انقلاب اسلامی (مدظله العالی) را انتخاب کنید تا ضمن حفظ سلامت شهروندان حساس باشد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا