عمومی

اصفهان قهرمان هشتمین دوره رقابت‌های کوراش بانوان شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اصفهان قهرمان هشتمین دوره رقابت‌های کوراش بانوان شد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

کوروش خاصروار در گفتگو با آنلاین با اشاره به مسابقات قهرمانی قوراش کشور گفت: هشتمین دوره این بازی ها از 11 تا 12 مارس در جاده بوجان با حضور 144 کارگر کوراش از 23 استان برگزار شد.

دبیر انجمن کوراس گفت: نفرات برتر این مسابقات از اردیبهشت سال آینده به اردوی تیم ملی دعوت می شوند که از 2 آوریل سال آینده در بوزنارد برگزار می شود.

وی در ادامه به نتایج این دور از مسابقات اشاره کرد و افزود: به ترتیب 48 کیلوگرم نسرین محمد صالحی از اصفهان ، زهرا جامعی از خراسان رضوی ، اسما کهارپور از تهران و سوم (مشترک) از مقام اول تا سوم.

خسروار گفت: طاهره آرپیبند کهکیلویه و طاهر احمد ، لیلا سیوسوشی حمدان و مهنج مقدم از چارمحال و بختیار در وزن منفی 52 کیلوگرم به مدال طلا ، نقره و برنز دست یافتند.

دبیر انجمن قرش خاطرنشان کرد: پردیس آیو دیوان اصفهان ، زینب توسان تهران و نستران گلابتون لرستان و رهنه کریمی از خراسان رضوی با وزن منفی 57 کیلوگرم بهترین ها شناخته شدند.

وی افزود: صدف بیرانود لرستان ، ماهیا اکبری از خراسان رضوی ، عطرا هاشم زاده از تهران و هدیه یزدانی از مازندران به ترتیب با وزن منفی 633 کیلوگرم مقام اول و سوم را کسب کردند.

خسروار با اشاره به مقام اول در وزن منفی Os0 کیلوگرم ، دونیا آقایی از استان کازیاوین گفت: مینا دیواسلار از مازندران ، خدیجه حیدری نژاد از خراسان رضوی و زینب جلیلبند از لرستان به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

دبیر انجمن قرش گفت: در بین اوزان منفی 786 کیلوگرم ، صبا کارامالی از همدان ، مریم پیمانی از لرستان ، شیدا کینی از حمدان و الهه باغاچی از خراسان شمالی به ترتیب سکوهای اول تا سوم (مشترک) را بدست آوردند.

وی با اشاره به نفر برتر وزن 87 کیلوگرم منفی گفت: زهرا باقری از خراسان شمالی ، عظیمیه معین نجاده و بایاراحمد از کهکیلویه و سماحا خجسته از تهران و اعظم موسوی از تهران به عنوان نفر سوم به اردوی تیم ملی دعوت شدند. شخص .

خسروار گفت: در وزن مثبت 873 کیلوگرم فاطمه برمکی از مازندران ، سارا اخایی از گلستان و مینا آهنجان از خراسان شمالی و کیمیا آزموده از خراسان رجوی موفق به کسب مدال طلا و برنز شدند.

وی در پایان با اشاره به هشتمین دوره مسابقات قهرمانی قوراش بانوان کشور در استان اصفهان گفت: تیم های همدان و ماژادان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

دکمه بازگشت به بالا