ورزش

اسکوچیچ: روزنامه‌نگاران از پیروزی تیم ملی مقابل بوسنی‌ شگفت‌زده شدند

اسکوچیچ: روزنامه‌نگاران از پیروزی تیم ملی مقابل بوسنی‌ شگفت‌زده شدند

به گزارش خبرگزاری دنیای 77 ، دراگون اسکوکیچ که شاگردانش پنجشنبه شب در یک بازی دوستانه در سارایوو 2-0 بوسنی و هرزگوین را شکست دادند ، در مصاحبه ویدیویی با روزنامه “ورزش” در زاگرب گفت: ، اما فراموش نکنید که ایران در رده بندی FIFA در رده 20 جهان قرار دارد و تیم ملی در حال حاضر به همراه ژاپن بهترین تیم آسیایی است.

وی افزود: من از عملکرد بازیکنانم خصوصاً در نیمه اول بازی با بوسنی راضی هستم. بازیکنان مهمی مانند مهدی طارمی ، علیرضا بیرانبند و سردار عجمون را در این اردو نداشتیم. همچنین در بازی با بوسنی سعی کردیم از سیستم بازی 2-3-3-3 استفاده کنیم. انجام داد ، که تیم بسیار خوب بازی کرد و در طول حمله ما فشار زیادی را به بوسنی وارد کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بوسنی و هرزگوین نیز تیم بسیار خوبی دارد و من برای آنها احترام زیادی قائلم. من شخصاً علاقه زیادی به میرالم پوزنیک دارم و خوشحالم که بازی او را می بینم.

اسکوکیچ در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: “در حالی که برای مقدماتی جام جهانی 2022 آماده می شویم ، چندین اردو دیگر در تیم ملی برگزار می شود ، اما تشکیل این اردوها به شرایط فعلی کرونا بستگی دارد.”

وی درباره هدفش از تیم ملی نیز گفت: هدف من این است که تیم ملی فوتبال ایران را به فینال جام جهانی 2022 برسانم.

سرمربی تیم ملی کرواسی در پایان گفت: مربیان کروات در آسیا از جمله برانکو ، ایویچ و استنکو کاملا موفق بوده اند.

256 251

دکمه بازگشت به بالا