حوادث و رویداد

از آمادگی کامل پلیس برای بازگشایی مدارس تا ساخت ۴۰ کلانتری در تهران

از آمادگی کامل پلیس برای بازگشایی مدارس تا ساخت ۴۰ کلانتری در تهران

فرمانده انتظامی تهران بزرگ موضوعات مطرح شده در جلسه مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر تهران و همچنین تصمیمات بازگشایی مدارس به منظور افزایش امنیت و صلح و همکاری مشترک در تهران را تشریح کرد.

به گزارش دنیای 77 ، رحیمی پس از نشست هم اندیشی با اعضای شورای اسلامی در تهران ، در جمع خبرنگاران گفت: “امروز ما یک جلسه دوستانه با نمایندگان شورای شهر تهران داشتیم. این اعلام همکاری ، پشتیبانی و هماهنگی بود. شروع شد.

وی افزود: در این جلسه اعلام کرده ایم که در امنیت ، صلح و گفتگوی اجتماعی ، مسائل مربوط به توسعه شهر باید با پلیس و شورای شهر باشد. بنابراین ، ما اعلام می کنیم که در حد توان خود با شورای جدید هستیم و آمادگی کامل برای همکاری برای حمایت از اهداف بلند مدت دوستان خود و ابراز هماهنگی و همدلی خود با نمایندگان را داریم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: علاوه بر این مشکلات ، مسائل ترافیکی و امنیتی به ویژه احداث 40 کلانتری نیز وجود دارد ، موضوعی که سالهاست عقب افتاده و می تواند نقش بسزایی در ارتقای امنیت داشته باشد. خوشبختانه نمایندگان زمان خوبی را سپری کردند و ما به نظرات ارزشمند آنها گوش دادیم.

وی تأکید کرد: مقرر شد نمایندگان ما در کمیسیون های مختلف شورا حضور داشته و در آستانه سال تحصیلی جدید نظرات خود را در زمینه پیشگیری از مواد مخدر ، اصلاح فرآیند و بحث ترافیک بیان کنند. در نیمه دوم سال که شاهد ترافیک و وزش باد بیشتر هستیم تا بتوانیم هماهنگی مناسب را با نمایندگان شورا شاهد باشیم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با تأکید بر لزوم حمایت کامل پلیس از شورا در زمینه پلیس موثر در مسائل امنیتی و اجتماعی ، گفت: امیدواریم این کمک ها امنیت و آرامش بهتری در شهر و همه مشکلات را شاهد باشد. به

سردار رحیمی در خصوص بازگشایی مدرسه گفت: منتظر تصمیم مسئولان در ستاد ملی کرونا و اعلام آموزش و پرورش هستیم. ما آمادگی کامل خود را اعلام کرده و اقدامات لازم را انجام داده ایم. بنابراین ، پلیس راهنمایی و رانندگی ما کار خود را برای آموزش رانندگان سرویس مدارس آغاز کرد و همه پلیس ، به ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی و سایر بخشها اقدامات لازم را برای تغییر عناصر ایمنی و نظم شهری انجام دادند. دیروز ما در مورد این موضوع در داخل سازمان جلسه داشتیم و تصمیم خوبی گرفته شد. البته هنوز منتظر نظر نهایی ستاد ملی کرونا و آموزش و پرورش هستیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا