ورزش

احتمال همبازی شدن شهاب زاهدی و اللهیار صیادمنش تا یک ماه دیگر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

احتمال همبازی شدن شهاب زاهدی و اللهیار صیادمنش تا یک ماه دیگر - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم فوتبال جوسیا لوگانسک اوکراین می خواهد خط حمله خود را تقویت کند و شهاب جاهدی را در همان انتقال زمستانی برای کسب سهمیه قهرمانی اروپا جذب کند. جاهدی که در پایان فصل آزاد شد ، قبلاً منتقل شده است جوسیا در نقل و انتقالات تابستان موافقت کنید اما به تیم نیاز دارید جوسیا این بازیکن می تواند معادله را تغییر دهد.

مقامات سایت اوکراینی “صادرات” را گزارش دادند جوسیا آنها حاضرند برای بدست آوردن آن هزینه کنند رضایت جاهدی ، این ورزشکار از المپیک دونتسک اجاره دادن. جوسیا اکنون آلیار شکارچی مهاجم ایرانی دیگری نیز وجود دارد. بازیکنی که با وام از تیم فنرباغچه ترکیه به اوکراین رفت.

شهاب جاهدی در پایان نیم فصل اولین لیگ اوکراین هشت گل به ثمر رسانده و به یکی از بازیکنان با نفوذ در لیگ اوکراین تبدیل شده است. این بازیکن اکنون با تیم المپیک دونتسک مشکلاتی روبرو شد

قرارداد جاهدی با تیم المپیک در این فصل به پایان می رسد. مسئولان باشگاه قصد دارند جاهدی را قبل از پایان قراردادش به تیم دیگری منتقل کنند انتقال مطابق بدین ترتیب شما نیز درآمد کسب کنید. جیم ریوآوه پرتغال مشتری 300،000 یورویی مهاجم ایرانی را داشت و هزینه انتقال ثانویه جاهدی 30٪ بود اما جاهدی این پیشنهاد را نپذیرفت.

رسانه های اوکراین گزارش دادند که جاهدی با او به توافق اولیه رسیده است جوسیا او فصل بعد را امضا کرد و این موضوع خشم مقامات المپیک را برانگیخته است. به این دلیل مهاجم ایرانی به تیم دوم المپیک تبعید شد و در اردوی آماده سازی در ترکیه در کنار این تیم نبود.

دکمه بازگشت به بالا