ورزش

اتفاق جدید برای احسان حدادی ۸۰ روز مانده به المپیک؛ این‌بار دیسک کمر!

اتفاق جدید برای احسان حدادی ۸۰ روز مانده به المپیک؛ این‌بار دیسک کمر!

زمان کمی برای المپیک باقی مانده است و شایعات درباره مصدومیت جدید احسان حدادی شرایط او را زیر سوال می برد.

به گزارش دنیای 77 ، پس از یک سال تأخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا ، قرار است بازی های المپیک توکیو در تاریخ 1 آگوست 1400 برگزار شود ، به این معنی که این بازی ها حدود 80 روز فرصت دارند تا ورزشکاران از رده های مختلف را برای بزرگترین رویداد آماده کنند. . ورزش جهانی شوید.

ایران دو و میدانی در مسابقات 100 متر دیسک و سرعت نیز دو سهمیه برای احسان حدادی و حسن تفتیان کسب کرد ، اما گفته می شود احسان حدادی مصدوم شد و آمادگی خود را برای حضور در مسابقات المپیک به شک انداخت.

حداد در 12 فوریه به ایالات متحده عزیمت کرد تا تحت نظر مک ویلکینز آموزش ببیند ، اما به تازگی موضوع دیسک کمر خود را مطرح کرد که توسط کمیته پزشکی در حال بررسی است ، پس از اینکه فهمید هنوز در آلمان برای انداختن پاشنه پا آماده نیست. است

علی رضایی ، دبیر فدراسیون دوومیدانی در گفت وگو با دنیای 77 ، شرایط حدادی را تشریح کرد: “آقای حدادی به تمرینات خود ادامه می دهد.” فدراسیون پزشکی ورزشی و کمیته پزشکی فدراسیون پیش از این متحمل ضررهایی برای تحقیقات شده اند. در واقع ، هر هفته ، همه ورزشکاران المپیکی تحت نظارت و نظارت قرار می گیرند و بحث های بهداشتی بر آنها نظارت می شود و گزارش آقای حداد به زودی در اختیار ما قرار می گیرد تا ببینیم چه بر سر ما می آید.

او در مورد حمایت از اتحاد ایالات متحده صحبت کرد ، اما گفت که حفظ استقلال برای حداد مهم است. این ورزشکار در حال حاضر در حال تمرین است و پرتاب را آغاز کرده است. پس از دریافت و بررسی اسناد استخوان توسط فدراسیون پزشکی ورزشی ، اجازه دهید نظر نهایی را اعلام کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا