ورزش

اتفاق جدید برای احسان حدادی ۸۰ روز مانده به المپیک؛ این‌بار دیسک کمر!

زمان کمی برای المپیک باقی مانده است و شایعات درباره مصدومیت جدید احسان حدادی شرایط او را زیر سوال می برد.

به گزارش دنیای 77 ، پس از یک سال تأخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا ، قرار است بازی های المپیک توکیو در تاریخ 1 آگوست 1400 برگزار شود ، به این معنی که این بازی ها حدود 80 روز فرصت دارند تا ورزشکاران از رده های مختلف را برای بزرگترین رویداد آماده کنند. . ورزش جهانی شوید.

ایران دو و میدانی در مسابقات 100 متر دیسک و سرعت نیز دو سهمیه برای احسان حدادی و حسن تفتیان کسب کرد ، اما گفته می شود احسان حدادی مصدوم شد و آمادگی خود را برای حضور در مسابقات المپیک به شک انداخت.

حداد در 12 فوریه به ایالات متحده عزیمت کرد تا تحت نظر مک ویلکینز آموزش ببیند ، اما به تازگی موضوع دیسک کمر خود را مطرح کرد که توسط کمیته پزشکی در حال بررسی است ، پس از اینکه فهمید هنوز در آلمان برای انداختن پاشنه پا آماده نیست. است

علی رضایی ، دبیر فدراسیون دوومیدانی در گفت وگو با دنیای 77 ، شرایط حدادی را تشریح کرد: “آقای حدادی به تمرینات خود ادامه می دهد.” فدراسیون پزشکی ورزشی و کمیته پزشکی فدراسیون پیش از این متحمل ضررهایی برای تحقیقات شده اند. در واقع ، هر هفته ، همه ورزشکاران المپیکی تحت نظارت و نظارت قرار می گیرند و بحث های بهداشتی بر آنها نظارت می شود و گزارش آقای حداد به زودی در اختیار ما قرار می گیرد تا ببینیم چه بر سر ما می آید.

او در مورد حمایت از اتحاد ایالات متحده صحبت کرد ، اما گفت که حفظ استقلال برای حداد مهم است. این ورزشکار در حال حاضر در حال تمرین است و پرتاب را آغاز کرده است. پس از دریافت و بررسی اسناد استخوان توسط فدراسیون پزشکی ورزشی ، اجازه دهید نظر نهایی را اعلام کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا