عمومی

آموزش فیبروز ابرو (آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز) در تهران

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

بی مقدمه در این نوشته از دنیای 77 از نام کلمه میکروبلیدینگ به خیلی از موارد دلخواهتان می‌توانید برسید. اگر ابروهای کم‌پشتی دارید و یا از آرایش کردن ابروهای خود بصورت مداوم خسته شده‌اید و می‌خواهید همیشه و همه جا حتی مواقعی که از خواب بیدار می‌شوید، ابروهای طبیعی و قشنگی داشته باشید  بهتر است با کلمه میکروبلیدینگ بیشتر آشنا شوید. این روش با استفاده از تیغ یا بلید، رنگ را به لایه‌های زیرین پوست انتقال داده که گاهاً با کمی خونریزی همراه بوده و رنگ را تا حدود قابل توجهی به عمق نفوذ پوست می‌برد و اثری ماندگار و طبیعی بر روی چهره افراد می‌گذارد.اگر هم به دنبال بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران برای آموزش دیدن این حرفه می گردید، ما به شما سالن زیبایی لی لی به مدیریت فاطمه حبشی را پیشنهاد می کنیم.

آیا میکروبلیدینگ ابرو (فیبروز ابرو) همان تاتو است؟

در جواب این سوال باید بگوییم شاید یک نوع تاتو باشد و یا بهتر است بگوییم از خانواده تاتوها می‌باشد اما فرق خیلی خیلی زیادی با تاتو دارد. برخلاف تاتو که یک روش سنتی و قدیمی بوده و اثری مصنوعی، ماندگار و غیر طبیعی از خود به جا می‌گذارد و برای پاک کردن آن باید به دستگاه‌های لیزر و … متوسل شد. میکروبلیدینگ ابرو یا همان فیبروز ابرو اینگونه نیست و بسیار طبیعی و زیبا جلوه می‌نماید به این دلیل که رنگدانه‌ها تا سطح زیرین و پر عمق پوست نمی‌رود و این یکی از مزیت‌ها و تفاوت اساسی میکروبلیدینگ (فیبروز) با تاتو است در صورتی که شخص اگر پس از انجام آن به هر دلیلی ناراضی بود و یا تمایل داشت که مدل آن را تغییر دهد براحتی می‌تواند آن را پاک نماید.

این تکنیک کار سخت و پیچیده‌ای نیست و نیاز به زمان زیادی ندارد و بسته به مدل و طراحی بر روی چهره افراد می‌تواند جذابیت بیشتری به چهره آنان بدهد گاهاً حدود دو ساعت و یا شاید کمتر، زمان نیاز است که بتوانید نتیجه خوبی از آن بگیرید.

مزیت‌های تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز

  • به دلیل نفوذ کمتر بر روی عمق پوست این تکنیک بسیار طبیعی جلوه می‌نماید.
  • این امکان را میسر می‌سازد که فرد درصورت تمایل مدل ابروی خود را تغییر دهد.
  • پس از انجام میکروبلیدینگ یا فیبروز ابرو، شخص موهای طبیعی ابروهای خود را نه تنها دارد بلکه باعث تقویت آن نیز شده است.
  • فرد دیگر نیازی به استفاده از آرایش بصورت مداوم ندارد و با انجام اینکار می‌تواند چهره طبیعی خود را حفظ نماید.

تفاوت تکنیک میکروپیگمنتیشن با میکروبلیدینگ

در روش میکروبلیدینگ، از سوزن‌هایی بنام بلید استفاده می‌شود که توسط آن رنگ به داخل پوست نفوذ کرده و همانطور که گفته شد تا سطح کمتری از لایه پوست را درگیر می‌نماید و به همین دلیل است که ماندگاری کمتری نسبت به میکروپیگمنتیشن دارد اما ظرافت کار آن واقعا قابل توجه است و طبیعی بودن قشنگی را از خود به جا می‌گذارد.

آموزش فیبروز ابرو در بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

تاثیرات میکروبلیدینگ فیبروز بر روی افراد

جالب است که بدانید افرادی که از این تکنیک طبیعی استفاده می‌کنند در روز اول خیلی خرسند، خوشحال و هیجان زده هستند که دارای ابروهای زیبایی شده‌اند اما در روزهای آتی مقداری اثر آن کمرنگ شده و فرد احساس می‌کند رنگ ابروهای خود را بتدریج از دست می‌دهد اما جالب تر اینکه ابروها در حال گرفتن رنگ و جلوه طبیعی به خود هستند و اینکار حتی پس از ترمیم فیکس شده و تا مدت طولانی شکل  طبیعی خود را حفظ می‌نماید و باز هم آن شخص خوشحالی روز اول خود را احساس می‌نماید.

هزینه ، قیمت و تعرفه میکروبلیدینگ ابرو (فیبروز ابرو)

کلیه هزینه ها در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در کلینیک تخصصی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از نحوه و شرایط و تعرفه و هزینه خدمات میکروبلدینگ ابرو لطفاً با ما تماس بگیرید.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو (فیبروز ابرو) در تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان این حرفه باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزش فیبروز ابرو (میکروبلیدینگ ابرو) در تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود. خدمات میکروبلیدینگ نچرال با سبک انحصاری همراه با ۲ شیدینگ، میکروشیدینگ و شیدینگ دستی با استفاده از سوزن آکادمی فی اروپا و رنگ‌های گیاهی معدنی امریکایی انجام می‌گردند.

هزینه و تعرفه آموزش میکروبلیدینگ ابرو (فیبروز ابرو) در تهران

جهت اطلاع از تعرفه و قیمت شرکت در دوره های آموزش میکروبلیدینگ (فیبروز) کافیست با آکادمی لی لی فاطمه حبشی تماس بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دکمه بازگشت به بالا