عمومی

آغاز ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در البرز – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

آغاز ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در البرز - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سالار قاسمی ، امروز 4 فروردین ، ​​در استان البرز در گفتگو با خبرنگار آنلاین ، در تشریح ثبت نام آزمونهای ورودی مدارس شایسته اظهار داشت: دانش آموزان می توانند تا روز چهارشنبه 4 فروردین 1400 به وب سایت www.azmoon به کد و رمز ورود وصل شوند. مراحل ثبت نام medu.ir را دنبال کنید و ثبت نام کنید.

وی گفت: زمان برگزاری آزمون طبق روال ثبت نام کلاس هفتم در روز پنجشنبه 10 خرداد و کلاس دهم در روز جمعه 12 ژوئن 1400 است.

مدیرکل استان البرز با تأکید بر اهمیت ثبت به موقع معاینات گفت: از خانواده ها می خواهیم اقدامات لازم را برای ثبت نام فرزندان خود در مهلت قانونی انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: امسال برای اولین بار دبیرستان پسرانه به نام “باهنر 2” در منطقه دوم کرج راه اندازی می شود تا دانش آموزان بتوانند این دبیرستان را از اولویت های خود انتخاب کنند.

گاسمی با اشاره به اهمیت انسانیت گفت: “امسال ما در تمام دبیرستان های سال دوم دبیرستان در گروه علوم انسانی در پایه دهم از طریق امتحان دانش آموز می پذیریم.

وی به اهمیت آموزش مهارت در مدارس اشاره کرد ویرایش کنید وی گفت: امسال این رشته در دبیرستان فرزانگان 3 در کراچی است عکاسی و در دبیرستان شاهد سلطانی 3 در کراچی دانش آموزان ما در رشته شبکه و نرم افزار پذیرفته می شوند.

مدیرکل استان البرز خاطرنشان کرد: در سال اول دبیرستان امسال حدود 765 دانش آموز دختر و پسر و حدود 450 دانش آموز دختر و پسر در رشته های ریاضی ، تجربی ، علوم انسانی و گروه ها مشغول به تحصیل هستند. ویرایش کنید مهارت های استان آلبرت مدارس با استعداد را جذب می کند.

دکمه بازگشت به بالا