استانی

آغاز تزریق واکسن ضد کرونا به افراد بالای ۷۰سال در جنوب غرب خوزستان

آغاز تزریق واکسن ضد کرونا به افراد بالای ۷۰سال در جنوب غرب خوزستان

شکرله سلمان زاده در مصاحبه با دنیای 77 در آبادان تأکید کرد: افراد بالای 70 سال برای واکسیناسیون منتظر دریافت تماس تلفنی نباشند و برای واکسیناسیون به مرکز مراجعه کنند. وی گفت: افراد مسن باید برای واکسیناسیون فوری علیه ویروس کرونا در دهه 70 به مراکز تعیین شده مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه همه واکسن های موجود ایمن و م effectiveثر هستند ، افزود: کارکنان بهداشت همان واکسن را دریافت کرده اند و جای نگرانی نیست. واکسن 19 در حال حاضر موثرترین روش برای کنترل اپیدمی کووید 19 است.

به عنوان بخشی از فعالیت های این مدرسه در آبادان ، خرمشهر و شادگان ، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان در مورد معرفی مراکز تزریق واکسن برای افراد بالای 10 سال در آبادان گفت. مرکز امام خمینی (ره) در احمدآباد – در کنار بیمارستان شهید بهشتی ، مرکز فارابی در 40 متری خیابان جلفگری ، خیابان 20 شهدا واقع شده است. مرکز شهید صادقیان در احمدآباد – خیابان پانزدهم – نبش 6؛ مرکز Bahsona در خیابان Bahsana ، روبروی پارکینگ Risalat؛ مرکز رازی در کوچه کودس ، ایستگاه 5 – خط میانی ؛ مرکز امام حسن (ع) در فیات – خیابان 18 لله واقع شده است. مرکز امام رضا (ع) واقع در سالم بعد از پل پل ایستگاه ؛ مرکز الغدی در روستای بریم و مرکز ولیعصر در روستای کوت شنف در حالی تکمیل شد که مرکز قدس در چوباده در عرباندکنر و همکاران ما نیز واکسن ضد کرونا را برای افراد بالای 70 سال تزریق کردند.

به گفته سلمان زاده ، واکسیناسیون در شادگان ، مرکز بهداشت شماره یک و دو شهر و در مراکز روستایی در دارخوین ، بدرانی ، بوجی و سالمی دوم انجام می شود.

وی یادآور شد: این واکسن از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر در آبادان و شادگان تزریق می شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: در خرمشهر ، در محل سالن ورزشی آزادی ، واقع در فاصله 40 متری ، یک مرد 10 ساله به صورت دسته جمعی واکسینه شده است – در دو شیفت از صبح به 13 در کنار افق فروشگاه کوراش و از ساعت 17 تا 17 20 شب.

وی افزود: در كافيشه و مينوشهر واكسن ضد كرونر توسط تيم بهداشت سيار تزريق شد.

48

دکمه بازگشت به بالا