ورزش

آغاز به کار لیگ تنیس ساحلی کشور در منطقه آزاد انزلی

به گزارش خبرگزاری بارنا از گیلان؛ در این دوره از مسابقات ملی در استان گیلان با 11 تیم ، گلنستان با 2 تیم ، خراسان شمالی از 8 تا 12 ژوئن 2 تیم با 3 تیم و مازندران وجود دارد رقابت آن ها خواهند.

گروه A این مسابقات شامل منطقه آزاد انجلی 1 ، آنبوه ساجان شیانی ، آکادمی تنیس دادی سدید ، ایمان و کوی سپید و آستانه 2 ، مچ پوینت و محصولات زراعی محمدزاده با هم رقابت می کنند.

همچنین در گروه 3 ، گردشگری دکتر بسکی ، لاهیجان ، آستانه 1 و منطقه 2 آزاد و گروه 4 ، تجارت محمد نژاد ، آکادمی تنیس هانی ، موج شکن ، خراسان شمالی و دفاتر اسناد رسمی 94 لنگرود شرکت می کنند. زمین آنها باید به سمت شن و ماسه بروند.

با توجه به نیاز به رعایت سیستم بهداشتی ، کلیه ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات توسط کمیته مسابقات آزمون PCR (PCR) گرفته شده و تماشاگران با رعایت فاصله اجتماعی می توانند به صورت محدود به مجموعه ورزشی بپیوندند.

مجموعه ورزشی ساحلی قایقرانی آزاد منطقه Anjali Cyrus با ظرفیت 1500 تماشاگر بزرگترین و مجهزترین مجموعه ساحلی در نوع خود است. ایران این مجموعه ورزشی به طور رسمی در سال 2017 راه اندازی شد.

این مجموعه ورزشی را مطابق با استانداردهای فدراسیون جهانی بسازید فوتبال دسته های مختلف مانند رختکن بازیکنان و مربیان ، اتاق ماساژ ، اتاق داوری ، صندلی های ویژه مهمان ، اتاق مطبوعات ، اتاق کمک های اولیه ، تست دوپینگ ، تابلوی امتیازات ، سیستم روشنایی استاندارد و توالت این هتل در مساحت 446 متری واقع شده و از چشم انداز دریای خزر لذت می برد ، یکی دیگر از مزایای این مجموعه ورزشی ورودی های جداگانه برای ورزشکاران و تماشاگران است.

این مجموعه ورزشی به یکی از قطب های ورزش های ساحلی ایران تبدیل شده و هنوز هم در این مسابقات پیچیده فوتبال ، والیبال ، کشتی ، هندبال ، ورزش های رزمی و مسابقات قدرتمند مورد استفاده قرار می گیرد. مردان مسابقات قهرمانی کشور و بین المللی در سطح استان ها برگزار شده است.

نشانگر

8

.

5

د

د

د

دکمه بازگشت به بالا