حوادث و رویداد

آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده خانواده خرمدین

خرم الدین فرمانده پلیس تهران بزرگ آخرین وضعیت پرونده جنایی این خانواده را توضیح داد.

سردار حسین رحیمی در مصاحبه ای که با ایسنان داده است وی در این زمینه گفت: روند رسیدگی به این پرونده به دستور افسر قضایی توسط همكارانم در پلیس آگاهی هنوز ادامه دارد و تحقیقات دقیق در مورد پرونده های مختلف ادامه دارد.

وی پرسید آیا ادعاهای تجاوز جنسی یا قتل های دیگر توسط والدین خرمدین صحت دارد؟ وی گفت: همانطور که گفتم ، این پرونده در دست بررسی است و مأموران با افراد وابسته به این خانواده صحبت کرده و در صورت لزوم افراد را مطلع خواهند کرد ، اما در حال حاضر هیچ مسئله جدیدی به جز موضوع سه قتل مطرح نشده است.

رحیمی با بیان اینکه اسناد ، مدارک و شواهد در مورد این سه قتل جمع آوری شده است ، افزود: این روند هنوز ادامه دارد و ما تحقیقات را ادامه می دهیم ، اما هنوز هیچ موضوع جدیدی به طور قطعی مطرح نشده است.

به گزارش دنیای 77 ، بابک خرم الدین 47 ساله کارگردان سینما بود که جسد مثله شده وی در یک سطل آشغال در شهر اکباتان پیدا شد. یک روز پس از پیدا شدن جسد ، والدین خرمدین به کشته شدن فرزندشان اعتراف کردند و دو روز بعد ، عصر روز سه شنبه ، 17 مه ، زوج پیر به دو جنایت دیگر به نام قتل عروس خود اعتراف کردند. قانون در سال 1990 و دختر آنها در سال 1997. بابک نیز به همین ترتیب کشته شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا