حوادث و رویداد

آخرین وضعیت خسارات سیل در چالدران

آخرین وضعیت خسارات سیل در چالدران

دنیای 77 / آذربایجان غربی فرماندار چالدران گفت: در سیلاب روز گذشته در این شهرک 27 روستا آسیب دیدند.

حسن محمدزاده در گفت وگو با دنیای 77 ، با اشاره به اینکه بلافاصله پس از سیل فاجعه بار در شهر و تخریب پل چالدران و جاده های ارتباطی با شهرهای اطراف ، نیروهای امدادی و ارزیاب به محل اعزام شده اند ، ادامه این روند گفت: راه اندازی شد

وی با تأکید بر اینکه متاسفانه دهانه این پل پس از طغیان به طور کامل تخریب شد ، افزود: دو نفر سرپایی در این سیل بلافاصله برای تحقیقات بیشتر به مرکز درمانی اعزام شدند که هم اکنون در شرایط مطلوب است.

فرماندار چالدران با تأکید بر لزوم قطع برق دو روستا به دلیل جاری شدن سیل گفت: با اقدامات انجام شده توسط اداره برق از شب گذشته یک روستا به برق متصل شده و روستای دیگری در دست ساخت است.

وی با بیان اینکه متأسفانه در کلورادو شاهد 2200 روستا هستیم که تحت تأثیر سیل قرار گرفته اند ، گفت: پس از وقوع سیل ، دو روستای این شهر با کمبود آب روبرو بودند که امیدواریم با اقدام به آب رفع شود. چند ساعت دیگر با این روستاها در ارتباط باشید.

محمدزاده با اشاره به اینکه روز گذشته 19 خانه در اثر جاری شدن سیل خسارت دیده اند ، افزود: 9 روستا از زمان وقوع سیل آسیب جدی دیده اند که برای آنها امکانات امدادی و بیولوژیکی ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه نیروهای امداد و ارزیابی در محل حضور دارند و خسارت را ارزیابی می کنند ، افزود: روند احداث و بازسازی پل پیگیری می شود و جاده ارتباطی طی روزهای آینده طبق دستور فرماندار و همچنین سایر بخشهای ساختگی. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا