اقتصادی

آبرسانی به حدود یک هزار روستای خوزستان تا دهه فجر

آبرسانی به حدود یک هزار روستای خوزستان تا دهه فجر

دنیای 77/ خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از آبرسانی به حدود یک هزار روستای استان تا دهه مبارک فجر امسال خبر داد.

محمدرضا کرمین زاد با اشاره به برگزاری جلسات دوره ای با مجریان طرح های آبرسانی و توزیع آب در شهرها و روستاهای استان به منظور بررسی آخرین وضعیت طرح های توسعه فاضلاب در شهرهای استان خوزستان که امروز (28 آبان) برگزار شد، گفت: می گوید: تعهدات و وظایفی که باید رعایت شود تا تابستان آینده مشکلات آب شهرها و روستاها کاهش یابد.

به گزارش دنیای 77، وی افزود: اگرچه مشکلات و خطاهایی وجود دارد، اما در عین حال پیشرفت‌هایی نیز وجود دارد؛ اقداماتی که در راستای مشکلات آب استان از سوی بخش‌های مختلف کاری اعم از پیمانکاران و ذی‌حساب‌ها و … انجام می‌شود. تجزیه و تحلیل و خطاهای کاری.» شناسایی می شوند و ما آنها را دنبال می کنیم.

کرمین زاد گفت: هدف ما حل مشکلات تامین و توزیع آب استان در تابستان سال آینده است و در این راستا از این پس پروژه ها را اجرا و مشکلات و خطاها را رفع خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه جلسات بررسی پروژه ها به صورت منظم و هفتگی برگزار می شود، گفت: امیدواریم با برگزاری و پیگیری این جلسات بتوانیم بخشی از مشکلات روستایی و شهری را برای تابستان پیش رو برطرف کنیم. ما تاکنون نتایج خوبی کسب کرده ایم و امیدواریم نتایج بهتری نیز کسب کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان در خصوص افتتاح پروژه آبرسانی گفت: جریان.

کرمین زاد افزود: در این مدت از هر پروژه ای که به اتمام رسیده استفاده می شود اما در دهه فجر جلسه ای نمادین برای تشکر از همکاران، پیمانکاران، مشاوران و کسانی که کمک کرده اند برگزار می شود.

پیام تمام شد

دکمه بازگشت به بالا